Ajahn Brahm - sylwetka autora

Data i miejsce urodzenia:
7 Sierpnia 1951 w Londyn
Kraj pochodzenia:
Wielka Brytania
Język:
angielski
Gatunek literacki:
Nagrody:
Award the Order of Australia medal

Ajahn Brahm to urodzony w Londynie opat buddyjskiego klasztoru działającego w Australii. Ukończył studia na prestiżowym Uniwersytecie Cambridge, ale na zagranicznym wyjeździe dołączył do społeczności mnichów. Książki, które napisał Ajahn Brahm to świetna propozycja dla osób, które chcą lepiej zgłębić tematykę buddyzmu i buddyjskiej duchowości. W swoim literackim dorobku autor ma wiele interesujących propozycji. Książki Ahahna Brahma dostępne są też po polsku. 

„Przypowieści buddyjskie dla każdego. Nagłe kopnięcie prawdziwego szczęścia i mądrości” to książka Ajahna Brahma napisana razem z Mistrzem Guojun. Bardzo ciekawa i wciągająca lektura, która przyda się zwłaszcza osobom szukających sposobów na radzenie sobie z problemami. Książka została napisana na podstawie osobistych doświadczeń autorów, co czyni ją jeszcze bardziej wartościową.

Ajahn Brahm w swojej literackiej twórczości nie boi się poruszania problemów, które trapią zachodnie społeczeństwa. Dostrzega fakt, że zdecydowana większość osób żyje w ciągłym pędzie, walcząc z codziennymi obowiązkami, którym trudno sprostać. W jego książkach można znaleźć wiele interesujących sposobów i technik radzenia sobie ze stresem i trudnościami.

„Medytacja buddyjskiego mnicha. Życzliwość, która wraca” to kolejna książka z dorobku literackiego autora, która zdecydowanie zasługuje na bliższe poznanie. Jak wskazuje sam tytuł, książka opowiada o sile życzliwości. Co ciekawe, Brahm przypomina, że życzliwość nie musi dotyczyć tylko żywych istot. Osoby zainteresowane medytacją powinny natomiast sięgnąć po książkę „Sekretne techniki medytacyjne buddyjskiego mnicha” – naszpikowana ciekawymi i przydatnymi informacjami pozycja, która rozwija wiedzę na temat medytacji, jednocześnie wskazując, jak radzić sobie z trudnościami, które mogą się pojawić w trakcie medytowania.

Interesujące książki do nauk społecznych i humanistycznych to lektury umożliwiające wewnętrzny rozwój. Sięgając po książki Ajahna Brahma wkroczysz w świat buddyzmu, lepiej poznasz buddyjską duchowość i sposób spojrzenia na świat. Przystępny język i wartościowe treści decydują o tym, że zdecydowanie warto sięgnąć po twórczość autora.

Ajahn Brahm - bestsellery
Broszurowa , W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 6.71 zł 39.30 zł

Broszurowa , W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 5.39 zł 34.30 zł

Broszurowa , W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 7.06 zł 39.30 zł

Broszurowa , W magazynie
Nowa Używana Wyprzedaż Okazja

Taniej o 7.92 zł 39.30 zł

Broszurowa , 72h wysyłka
Nowa Wyprzedaż Okazja

Taniej o 7.92 zł 39.30 zł

Ajahn Brahm - wszystkie książki

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner