Katarzyna Miller - książki

Katarzyna Miller to znana psycholog i psychoterapeutka, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz autorka wielu interesujących książek psychologicznych. Jej twórczość może przypaść do gustu osobom, w przypadku których lubianą tematyką jest, między innymi, literatura motywacyjna czy literatura obyczajowa. Książki Katarzyny Miller cieszą się bardzo dużą popularnością z uwagi na zawartość merytoryczną oraz doskonale dostosowany do czytelnika sposób przekazu. W swoich publikacjach autorka często skupia się na zagadnieniu relacji damsko – męskich oraz kwestiach związanych z budową zdrowych, satysfakcjonujących związków.

Książki psycholog Katarzyny Miller to ciekawa lektura dla osób, które potrzebują solidnej dawki wiedzy, podanej w przystępny i zrozumiały sposób. Autorka ma na swoim koncie wieloletnią praktykę psychoterapeutyczną i ogromne doświadczenie zawodowe. Książka Katarzyny Miller może więc stać się praktycznym przewodnikiem, motywującym do wprowadzenia określonych zmian lub zrozumienia mechanizmów własnego postępowania.

„W życiu jak w kinie, czyli filmy na kozetce u Kasi” to jedna z tych książek autorki, którą zdecydowanie warto przeczytać. Katarzyna Miller, dzięki przykładom bazującym na popularnych filmach światowej kinematografii, wyjaśnia i omawia konkretne zachowania bohaterów. „Droga Kasiu, jak żyć lepiej” jest kolejną pozycją z bibliografii terapeutki, która porusza problemy, przed którymi w życiu staje zdecydowana większość osób, jak chociażby wtrącająca się rodzina czy trudności z zerwaniem relacji z partnerem/partnerką. Z kolei książka „Kup kochance męża kwiaty” to poradnik, którego głównym tematem jest zdrada w związku. Autorka udowadnia, że zdrada, chociaż bardzo trudna, może okazać się świetną lekcją na przyszłość.

Katarzyna Miller ma również na swoim koncie wiele interesujących książek, których jest współautorką. Z Suzan Giżyńską autorka napisała, między innymi, „Jak się nie rozstać, a jeśli się rozstać, to jak?” czy „Instrukcja obsługi faceta”. Rozmowy Katarzyny Miller z Beatą Pawłowicz zaowocowały natomiast powstaniem książki „Seksownik, czyli mądrze i pikantnie”, opowiadającą o seksualnej sferze człowieka.

Katarzyna Miller - dostępne książki

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2020!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner