Jo Nesbo - książki

Jo Nesbo to norweski pisarz, znany z cyklu książek kryminalnych z policjantem Harrym Hole. Składa się ona z dwunastu części. Do najpopularniejszych utworów należą: “Karaluchy”, “Trzeci klucz”, “Pierwszy śnieg” oraz “Nóż”. Główny bohater serii odznacza się sarkastycznym poczuciem humoru oraz kuriozalnym zachowaniem. Uważany jest za wyśmienitego śledczego ale koszmarnego urzędnika.

Oprócz bestsellerowej serii stworzył również odrębne powieści, takie jak: “Syn”, “Krew na śniegu” czy “Łowcy głów”. Za utwór “Człowiek nietoperz” otrzymał Nagrodę Rivertona oraz Szklany Klucz, nagrody literackie przyznawane za najlepsze powieści kryminalne. “Czerwone gardło” zostało okrzyknięte najlepszą powieścią wszech czasów.

Książki Jo tłumaczone są na wiele języków. Sprzedały się w nakładzie ponad 40 milionów egzemplarzy. Jo Nesbo tworzył również książki dla dzieci. Napisał cykl opowiadań z Doktorem Proktorem, który opowiadają o wynalazcy, pracującym nad wielkim odkryciem. Na podstawie pierwszej części powstał film o takim samym tytule “Doktor Proktor i proszek pierdzioszek”. 
 

Jo Nesbo - dostępne książki

Pokaż na stronie

30

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2020!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner