Joseph Murphy - książki

Joseph Murphy urodzony 20 maja 1898 roku w Ballydehob, zmarł 16 grudnia 1981 roku w Laguna Hills w Kalifornii. Syn Elleny Murphy i Denisa Murphy'ego, dyrektora szkoły. Irlandzki pisarz, filozof, nauczyczyciel oraz popularyzator myślenia pozytywnego. Autor poradników motywacyjnych.

Pracował jako nauczyciel. W 1922 wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie studiował prawo, filozofię i religioznawstwo. Był płodnym i powszechnie podziwianym pastorem i pisarzem Nowej Myśli, najlepiej znanym ze swojego motywacyjnego klasyka “Potęga podświadomości”, międzynarodowy bestseller, powstał w 1962 roku, przedstawia w jaki sposób wpływać na swoją podświadomość oraz jak jej używać do własnych celów.

Pisał szeroko, a jego liczne książki i broszury na temat autosugestywnych i metafizycznych zdolności ludzkiego umysłu weszły do ​​​​wielu wydań, w tym renomowanego „Jak przyciągać pieniądze”. Autor znany jest również z książki “Potęga nieskończonego bogactwa”, którą napisał w 1966 roku.
 

Joseph Murphy - dostępne książki

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2020!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner