Stan książek
Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich.
Nowa
Książka nowa.
Używany - jak nowa
Niezauważalne lub prawie niezauważalne ślady używania. Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji.
Używany - dobry
Normalne ślady używania wynikające z kartkowania podczas czytania, brak większych uszkodzeń lub zagięć.
Używany - widoczne ślady użytkowania
zagięte rogi, przyniszczona okładka, książka posiada wszystkie strony.
Masz tę lub inne książki?
Sprzedaj je u nas
Emocjonująca historia, która w doskonały sposób balansuje między goryczą a słodkością, badając temat życia, śmierci i niezwykłej mocy pierwszej miłości.Czy kiedykolwiek czułeś te charakterystyczne motyle w brzuchu, które niektórzy czują potrzebę dzielić się z całym światem? A może należysz do tych, którzy uważają, że uczucia są dla słabych i trzymają je na dystans? Niezależnie od podejścia, miłość jest uniwersalna i niezapomniana – zwłaszcza ta pierwsza.Axi znajduje się nieco pośrodku tego spektrum, jednak nie pochyla się nad swoją sytuacją emocjonalną. Zamiast tego, koncentruje się na zaplanowanej ucieczce, nie od miłości, lecz od uciążliwej rzeczywistości. Pragnie oddalić się od obojętnych rodziców, a jej odważna podróż przez Stany Zjednoczone ma być sposobem na zamknięcie bolesnej przeszłości. Oczywiście, nie jest tak zwariowana, jak to widzi jej najlepszy przyjaciel Robinson, którego postanawia wtajemniczyć w swoje plany, pomimo szaleńczej miłości, którą do niego czuje. Axi jest świadoma, że dla Robinsona ta wyprawa ma zupełnie inne znaczenie. W obliczu prawdziwych życiowych problemów, romantyczne chwile nabierają zupełnie nowego wymiaru i nieprzewidywalnego zakończenia.Feeria Young ostrzega, że ta powieść może złamać wasze serce i wywołać łzy. Niemniej jednak jest to w pełni uzasadnione – tak jak każda chwila pierwszej miłości.
Wybierz stan zużycia:
WIĘCEJ O SKALI
Emocjonująca historia, która w doskonały sposób balansuje między goryczą a słodkością, badając temat życia, śmierci i niezwykłej mocy pierwszej miłości.Czy kiedykolwiek czułeś te charakterystyczne motyle w brzuchu, które niektórzy czują potrzebę dzielić się z całym światem? A może należysz do tych, którzy uważają, że uczucia są dla słabych i trzymają je na dystans? Niezależnie od podejścia, miłość jest uniwersalna i niezapomniana – zwłaszcza ta pierwsza.Axi znajduje się nieco pośrodku tego spektrum, jednak nie pochyla się nad swoją sytuacją emocjonalną. Zamiast tego, koncentruje się na zaplanowanej ucieczce, nie od miłości, lecz od uciążliwej rzeczywistości. Pragnie oddalić się od obojętnych rodziców, a jej odważna podróż przez Stany Zjednoczone ma być sposobem na zamknięcie bolesnej przeszłości. Oczywiście, nie jest tak zwariowana, jak to widzi jej najlepszy przyjaciel Robinson, którego postanawia wtajemniczyć w swoje plany, pomimo szaleńczej miłości, którą do niego czuje. Axi jest świadoma, że dla Robinsona ta wyprawa ma zupełnie inne znaczenie. W obliczu prawdziwych życiowych problemów, romantyczne chwile nabierają zupełnie nowego wymiaru i nieprzewidywalnego zakończenia.Feeria Young ostrzega, że ta powieść może złamać wasze serce i wywołać łzy. Niemniej jednak jest to w pełni uzasadnione – tak jak każda chwila pierwszej miłości.
Szczegóły
Wydania
Opinie
Książki autora
Podobne
Dla Ciebie
Książki z kategorii
Dostawa i płatność
Szczegóły
Inne wydania książki: First Love
5.64 zł
jak nowa
-
5.64 zł
jak nowa
-
2.99 zł
dobry
Inne książki tych autorów
Podobne produkty
Może Ci się spodobać
Inne książki z tej samej kategorii
Napisz opinię o książce i wygraj nagrodę!
W każdym miesiącu wybieramy najlepsze opinie i nagradzamy recenzentów.
Dowiedz się więcejWartość nagród w tym miesiącu
880 zł
Axi Moore to "grzeczna dziewczynka", która pochodzi z rodziny doświadczonej przez tragedię. Jej normalny świat został wywrócony do góry nogami wraz ze śmiercią siostry na nieuleczalnego raka. U niej samej również zdiagnozowano raka. Matka, nie mogąc poradzić sobie z sytuacją, uciekła i nigdy więcej jej nie widziano. Załamany ojciec zaczął pić, by uciec od rzeczywistości. To rodzina zniszczona przez tragedię w każdy możliwy sposób. Lecz w jej wnętrzu wciąż płonie iskierka nadziei. Przypadkowe spotkanie z innym chorym na raka, Oscarem Jamesem Robinsonem, po raz drugi zmienia życie dziewczyny. Ona po prostu za nim szaleje. Axi postanawia wyruszyć w impulsywną podróż przez kraj i prosi Robinsona, by jej towarzyszył. Dla obojga jest to spełnienie marzeń. Axi i Robinson cenią sobie ten wspólny czas, Axi robi zdjęcia z ich przygody, które są rozsiane po całej książce. Ich szczęście jest krótkotrwałe, bo beztroska przygoda wkrótce wymyka się spod kontroli. Czy Axi i Robinson przeżyją tę przygodę? Co szykuje dla nich życie?
Historia nie jest trudna do zrozumienia. To dwoje nastolatków, którzy nie wiedzą, kiedy mogą wziąć swój ostatni oddech i którzy nie chcą niczego więcej niż żyć pełnią życia. Jest lekka, piękna i naturalna w tym samym czasie. Miłość może być absolutnie przerażającym uczuciem. Trudno jest być bezbronnym, zwłaszcza gdy choroba może tak łatwo to wszystko odebrać, ale Patterson sprawia, że ta historia miłosna jest tak pięknie uproszczona i autentyczna, pomimo tego, że może się nie udać. Ten motyw jest obecny w całej powieści i łączy czytelnika z bohaterami niezwykle dobrze, poczujesz tę samą młodzieńczą miłość, którą czują Axi i Robinson.
"Pierwsza miłość" Jamesa Pattersona to piękna i rozdzierająca serce podróż pełna śmiechu i łez, podczas której Axi i Robinson muszą stawić czoła największemu życiowemu testowi - samemu życiu. Czasami życie przybiera obrót, którego nigdy byśmy się nie spodziewali. Naprawdę wspaniały współczesny romans, trudno jest podsumować słowami emocje jakie się w nim odczuwa. Świadomość, że jest on częściowo oparty na życiu autora, czyni go jeszcze bardziej sugestywnym i serdecznym. Dla fanów thrillerów spod znaku Jamesa Pattersona czas na chwilę wytchnienia i poznanie romantycznej strony autora. Koniecznie musicie ją przeczytać. POLECAM!!!
Axi Moore to "grzeczna dziewczynka", która pochodzi z rodziny doświadczonej przez tragedię. Jej normalny świat został wywrócony do góry nogami wraz ze śmiercią siostry na nieuleczalnego raka. U niej samej również zdiagnozowano raka. Matka, nie mogąc poradzić sobie z sytuacją, uciekła i nigdy więcej jej nie widziano. Załamany ojciec zaczął pić, by uciec od rzeczywistości. To rodzina zniszczona przez tragedię w każdy możliwy sposób. Lecz w jej wnętrzu wciąż płonie iskierka nadziei. Przypadkowe spotkanie z innym chorym na raka, Oscarem Jamesem Robinsonem, po raz drugi zmienia życie dziewczyny. Ona po prostu za nim szaleje. Axi postanawia wyruszyć w impulsywną podróż przez kraj i prosi Robinsona, by jej towarzyszył. Dla obojga jest to spełnienie marzeń. Axi i Robinson cenią sobie ten wspólny czas, Axi robi zdjęcia z ich przygody, które są rozsiane po całej książce. Ich szczęście jest krótkotrwałe, bo beztroska przygoda wkrótce wymyka się spod kontroli. Czy Axi i Robinson przeżyją tę przygodę? Co szykuje dla nich życie?
Historia nie jest trudna do zrozumienia. To dwoje nastolatków, którzy nie wiedzą, kiedy mogą wziąć swój ostatni oddech i którzy nie chcą niczego więcej niż żyć pełnią życia. Jest lekka, piękna i naturalna w tym samym czasie. Miłość może być absolutnie przerażającym uczuciem. Trudno jest być bezbronnym, zwłaszcza gdy choroba może tak łatwo to wszystko odebrać, ale Patterson sprawia, że ta historia miłosna jest tak pięknie uproszczona i autentyczna, pomimo tego, że może się nie udać. Ten motyw jest obecny w całej powieści i łączy czytelnika z bohaterami niezwykle dobrze, poczujesz tę samą młodzieńczą miłość, którą czują Axi i Robinson.
"Pierwsza miłość" Jamesa Pattersona to piękna i rozdzierająca serce podróż pełna śmiechu i łez, podczas której Axi i Robinson muszą stawić czoła największemu życiowemu testowi - samemu życiu. Czasami życie przybiera obrót, którego nigdy byśmy się nie spodziewali. Naprawdę wspaniały współczesny romans, trudno jest podsumować słowami emocje jakie się w nim odczuwa. Świadomość, że jest on częściowo oparty na życiu autora, czyni go jeszcze bardziej sugestywnym i serdecznym. Dla fanów thrillerów spod znaku Jamesa Pattersona czas na chwilę wytchnienia i poznanie romantycznej strony autora. Koniecznie musicie ją przeczytać. POLECAM!!!
Szesnastoletnia Axi Moore zdecydowała, że czas przestać być grzeczną dziewczynką, czas żyć innym życiem i wyruszyć na poszukiwanie przygód. Jej najlepszy przyjaciel Robinson nie mógł uwierzyć, że Axi jest w stanie być kimś innym niż grzeczną dziewczynką (jak ją nazywał), ale wkrótce okazało się, że się myli. Razem wyruszyli w podróż, podczas której odkryli świat o którego istnieniu nie mieli pojęcia i robili rzeczy o których tylko marzyli. Żyjąc pełnią życia i odkrywając po drodze cudowne miejsca, Axi i Robinson nie mogliby być szczęśliwsi. W miarę jak dni zamieniają się w noce, Axi i Robinson odkrywają, że ich uczucia do siebie nawzajem są czymś więcej niż tylko przyjaźnią. W momencie, gdy ich miłość do siebie zaczyna rozkwitać, ich życie przybiera obrót, który sprowadzi ich z powrotem do rzeczywistości z którą żadne z nich nie jest gotowe się zmierzyć.
Książkę czyta się niesamowicie szybko! Poszczególne epizody poparte są odpowiednimi zdjęciami wykonanymi przez bohaterów podczas ich podróży. Bardzo spodobał mi się ten pomysł, a zdjęcia w kontekście były naprawdę świetne. Ta historia jest czymś więcej niż tylko historią miłosną i to taką, która bardzo mi się podobała. Roztopi serce i sprawi, że będziesz się śmiać, ale przede wszystkim sprawi, że będziesz pamiętać, aby cieszyć się życiem. Nie chcę pisać za dużo i zdradzać fabuły, ale wszyscy fani współczesnych romansów muszą sięgnąć po tę książkę. Jest niesamowitą, szybką lekturą, która nigdy nie jest nudna i sprawi, że będziesz przyklejona do stron aż do samego końca. Kochałam ją, kochałam i kochać będę! To epicka opowieść, która pozostawia nas z refleksją nad pewnymi decyzjami, które podjęliśmy w naszym życiu. Gorąco polecam.
Szesnastoletnia Axi Moore zdecydowała, że czas przestać być grzeczną dziewczynką, czas żyć innym życiem i wyruszyć na poszukiwanie przygód. Jej najlepszy przyjaciel Robinson nie mógł uwierzyć, że Axi jest w stanie być kimś innym niż grzeczną dziewczynką (jak ją nazywał), ale wkrótce okazało się, że się myli. Razem wyruszyli w podróż, podczas której odkryli świat o którego istnieniu nie mieli pojęcia i robili rzeczy o których tylko marzyli. Żyjąc pełnią życia i odkrywając po drodze cudowne miejsca, Axi i Robinson nie mogliby być szczęśliwsi. W miarę jak dni zamieniają się w noce, Axi i Robinson odkrywają, że ich uczucia do siebie nawzajem są czymś więcej niż tylko przyjaźnią. W momencie, gdy ich miłość do siebie zaczyna rozkwitać, ich życie przybiera obrót, który sprowadzi ich z powrotem do rzeczywistości z którą żadne z nich nie jest gotowe się zmierzyć.
Książkę czyta się niesamowicie szybko! Poszczególne epizody poparte są odpowiednimi zdjęciami wykonanymi przez bohaterów podczas ich podróży. Bardzo spodobał mi się ten pomysł, a zdjęcia w kontekście były naprawdę świetne. Ta historia jest czymś więcej niż tylko historią miłosną i to taką, która bardzo mi się podobała. Roztopi serce i sprawi, że będziesz się śmiać, ale przede wszystkim sprawi, że będziesz pamiętać, aby cieszyć się życiem. Nie chcę pisać za dużo i zdradzać fabuły, ale wszyscy fani współczesnych romansów muszą sięgnąć po tę książkę. Jest niesamowitą, szybką lekturą, która nigdy nie jest nudna i sprawi, że będziesz przyklejona do stron aż do samego końca. Kochałam ją, kochałam i kochać będę! To epicka opowieść, która pozostawia nas z refleksją nad pewnymi decyzjami, które podjęliśmy w naszym życiu. Gorąco polecam.
Dodaj swoją opinię
Zaloguj się na swoje konto, aby mieć możliwość dodawania opinii.
Czy chcesz zostawić tylko ocenę?
Dodanie samej oceny o książce nie jest brane pod uwagę podczas losowania nagród. By mieć szansę na otrzymanie nagrody musisz napisać opinię o książce.
Już oceniłeś/zrecenzowałeś te książkę w przeszłości.
Możliwe jest dodanie tylko jednej recenzji do każdej z książek.
Sposoby dostawy
Odbiór w punkcie (6)
InPost Paczkomaty 24/7
13,99 zł
ORLEN Paczka
12,99 zł
Automaty DHL BOX 24/7 i punkty POP
12,99 zł
DPD Pickup Automaty i Punkty Odbioru
8,99 zł
Automaty Orlen Paczka, sklepy Żabka i inne
12,99 zł
Punkt odbioru (Dębica)
2,99 zł
Dostawa na adres (7)
GLS U Ciebie - Kurier
14,99 zł
Kurier DPD
14,99 zł
Kurier InPost
14,99 zł
Pocztex Kurier
13,99 zł
Kurier DHL
14,99 zł
Kurier GLS - kraje UE
69,00 zł
Kurier GLS pobranie
23,99 zł
Sposoby płatności
Płatność z góry
Przedpłata

Zwykły przelew