Książka - Uleczyć nieuleczalne. Część 1.

DODAJ DO LISTY ŻYCZEŃ

Masz tę lub inne książki?

Sprzedaj je u nas

Uleczyć nieuleczalne. Część 1.

Uleczyć nieuleczalne. Część 1.

DODAJ DO LISTY ŻYCZEŃ

Masz tę lub inne książki?

Sprzedaj je u nas

Doktor habilitowany Michał Tombak ukończył wyższe studia na wydziale biologii i chemii w Moskwie. Jest absolwentem amerykańsko - rosyjskiej Szkoły Hipnozy i Bioenergoterapii. Napisał kilka popularnych książek poświęconych zdrowiu i uzdrawianiu, m.in. bestseller "Jak żyć długo i zdrowo".

Przez wiele lat był dyrektorem Naukowego Centrum Zdrowia w Moskwie. Należy do światowej elity specjalistów od naturalnych metod leczenia.

W książce "Uleczyć nieuleczalne. Część 1" dr Tombak porusza następujące zagadnienia:

  • Osteoporoza - szansa na zwycięstwo
  • Kiedy łupie w kręgosłupie
  • Cofnąć nowotwór
  • Żegnaj łysino
  • Recepty naszych babć

" ...My i tylko my odpowiadamy za nasze bóle i choroby, za nasze przedwczesne starzenie się. Żyjemy nieprawidłowo. Sami obniżamy poziom swoich sił życiowych... Nieuporządkowany tryb życia - oto główna przyczyna przedwczesnego starzenia się i chorób"

Michał Tombak


Darmowy fragment książki:

W zdrowym ciele silny duch.

W jednym z kanadyjskich miast na wykład o leczeniu chorób sokami warzywnymi przywieziono na wózku inwalidę - byłego lekarza dentystę. Każdy staw chorego był tak silnie porażony przez reumatyzm, m.in. szczęki, że nie mógł ON nawet przeżuwać jedzenia. Z tego powodu żywił się tylko płynnym pokarmem, wciąganym do ust za pomocą słomki. Był to w pełnym znaczeniu tego określenia żywy szkielet składający się tylko z kości i skóry. Człowiek ten, wysłuchawszy wykładu postanowił wypróbować swą ostatnią szansę i zaczął pić soki z marchwii i selera. Oprócz tego przyjmował kąpiele z siana. Po upływie roku ten naprawdę stojący jedną nogą w grobie dentysta z Kanady znowu otworzył swój gabinet i robił wszystko to, co powinien robić człowiek jego profesji. Jedynym, co zdradzało w nim byłego chorego na reumatyzm, był mały garb między ramionami.

O tym przypadku opowiedziałem dziewczynie, która zwróciła się do mnie o pomoc. Z nieznanych przyczyn zachorowała na gościec. Choroba męczyła ją 4 lata. Dziewczyna przestała wychodzić na ulicę, spotykać się z przyjaciółmi, ponieważ wstydziła się pokazać swe zniekształcone, skręcone palce. Oprócz dokuczliwych dolegliwości fizycznych, odczuwała ciężar psychiczny. Wpadła w depresję, straciła zainteresowanie życiem. Dużo sił i czasu potrzebowałem, by przekonać ją, że tak naprawdę każdy sam powinien walczyć o własne zdrowie. I, ku mojej radości, ona to zrozumiała. Trzy lata ścisłej diety, praktycznie bez mięsa, różne ziołowe kąpiele, ćwiczenia oddechowe, picie soków po 1.5 - 2 litry dziennie, kilkakrotne pełne oczyszczanie organizmu - wszystko to w końcu dało pożądany efekt. Dzisiaj jest zupełnie zdrowa i ma dwie czarujące córeczki, które wychowuje w zgodzie z regułami zdrowego stylu życia.

Na jej przykładzie chcę powiedzieć wszystkim, którzy cierpią na dolegliwości układu kostnego, zapalenie stawów, itp., że aby zacząć leczenie należy przede wszystkim uświadomić sobie fakt, że sami możemy sobie pomóc.

Należy myśleć o tym, że co prawda choroba nie przejdzie w ciągu miesiąca, jak byśmy tego chcieli, ale przejdzie na pewno, jeżeli stworzone warunki pozwolą organizmowi ją zniszczyć. Przyrody się nie oszuka. I jeżeli choroba "dojrzewała" w organiźmie przez wiele lat, to trzeba jakiegoś czasu, aby ją zlikwidować. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że różne choroby układu kostnego spowodowane są przez następujące przyczyny:

  1. zanieczyszczenie wewnętrznego środowiska organizmu kwasem mlekowym, cholesterolem, kwasem szczawiowym;
  2. małą aktywnością fizyczną;
  3. niedotlenienie organizmu (w rezultacie odżywiania się głównie gotowanym pokarmem);
  4. brak odpowiednich mikro- i makreolementów w organiźmie;
  5. zakłócenie równowagi fosforowo-wapniowej (patrz: osteoporoza).

Gdy próbujemy kompleksowo pozbyć się tych przyczyn, dolegliwości z reguły znikają.

Teraz po kolei opiszę od czego należy zacząć.

(cytat pochodzi ze stron 43 - 45)

Wybierz stan zużycia:

WIĘCEJ O SKALI