Wydawnictwo: Olesiejuk - wszystkie książki

Szukasz książek o tematyce popularnonaukowej? Powieści dla dzieci, poradników, a może książek kucharskich? Taką literaturę znajdziesz w wydawnictwie Olesiejuk. Wydawnictwo funkcjonuje od 2003 roku, choć wcześniej firma księgarska była jednym z największych dystrybutorów książek w Polsce. W szerokiej ofercie wydawnictwa znajdziemy przede wszystkim książki dla młodych czytelników, w tym literaturę piękną, czy powieści. W serii “Ilustrowana klasyka” ukazały się takie tytuły jak “Akademia Pana Kleksa”, “Doktor Dolittle i jego zwierzęta”, “Pinokio”, a także cykl powieści o Ani z Zielonego Wzgórza. Ta seria powstała przy współpracy z utalentowanymi polskimi i zagranicznymi ilustratorami. Interpretowane na nowo klasyki są nie tylko ciekawym wyzwaniem, ale także przygodą. Szczególnie dla młodych czytelników. Dla najmłodszych odkrywców świata wydawnictwo Olesiejuk oferuje natomiast książki dla dzieci twórców takich jak Julian Tuwim, czy Jan Brzechwa. 

Wydawnictwo Olesiejuk wydaje również książki dla nauczycieli. Dla firmy księgarskiej kluczowa jest edukacja dzieci i młodzieży, zwłaszcza w trybie nauki poprzez zabawę. Jednak oficyna o profilu popularnonaukowym oferuje także literaturę dla starszych odbiorców. Na liście pozycji znajdziemy między innymi encyklopedie, poradniki, czy książki kucharskie. Wydawnictwo Olesiejuk współpracuje również z wieloma znanymi wydawcami europejskimi. Wśród nich możemy wymienić np.  Fleurus Editions, Usborne Publishing, Macmillan, Igloo, Atlantyca, Amber, White Star, DeA Planeta, Susaeta Ediciones, oraz licencjodawców takich jak Mattel, National Geographic czy Disney. Co więcej, wydawnictwo może pochwalić się licznymi nagrodami za książki edukacyjne, między innymi “Superprodukt Mam Dziecko”, “Program Symbol”. “Symbol Inwestycji w Kulturę”, “Najlepsza kolekcja Fisher-Price”. 

Książki wydawnictwa Olesiejuk w SkupSzop

SkupSzop znajdziesz szeroką ofertę różnych tytułów wydawnictwa Olesiejuk. Co ważne, dostępne pozycje wyróżniają się atrakcyjnymi cenami. W SkupSzop skupiamy się na ratowaniu książek. Tych przeczytanych i już niepotrzebnych. Jeśli posiadasz w swojej biblioteczce pozycje, których chcesz się pozbyć, możesz odsprzedać je właśnie nam. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz łatwo przyczynić się do dania literaturze drugiego życia. W SkupSzop znajdziesz tysiące książek, między innymi wydawnictwa Olesiejuk. Kluczowa jest dla nas wysokiej klasy oferta. Z tego względu, zanim wystawimy książkę do ponownej sprzedaży, oceniamy stan książki i zaznaczamy w opisie.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner