Społeczny Instytut Wydawniczy Znak to wydawnictwo z bogatą historią i tradycją. Zostało założone w 1959 roku w Krakowie przez osoby związane z „Tygodnikiem Powszechnym” i miesięcznikiem „Znak”. Tak wczesna data powstania sprawia, że wydawnictwo Znak jest dzisiaj jednym z najstarszych i jednocześnie największych polskich wydawców. Od publikowania literatury filozoficznej i katolickiej wydawnictwo Znak Kraków przeszło długą drogę. Dzisiaj wśród oferowanych przez księgarnię Znak pozycji znajdziemy powieści obyczajowe, kryminały, biografie, poradniki, książki dla dzieci, literaturę faktu i wiele innych propozycji. 

Wydawnictwo Znak – książki

Wydawnictwo Znak rocznie wydaje ok. 500 nowych tytułów. Wśród publikowanych przez nie pozycji każdy bez wątpienia znajdzie coś dla siebie. To zbiór różnych gatunków, które sprawdzą się w przypadku młodszych, jak i starszych czytelników. Wybierając wydawnictwo Znak Kraków, mamy do dyspozycji dużą ilość literatury zagranicznej, jak i polskiej. Nie brakuje tutaj prozy, poezji, podręczników akademickich, czy książek skierowanych do dzieci i młodzieży. 

Istotnym elementem działalności wydawnictwa Znak jest współpraca z najwybitniejszymi twórcami. Na koncie grupy wydawniczej znajdują się m.in. publikacje autorstwa Zbigniewa Herberta, Wisławy Szymborskiej czy Józefa Tischnera. Wydawnictwo Znak to cała masa tytułów pochodzących od laureatów najważniejszych nagród z dziedziny literatury. Wśród oferowanych przez nie pozycji są więc pierwszorzędne dzieła, które zadowolą najbardziej wymagających czytelników. Posiadamy wiele bestsellerów wydawnictwa Znak – “Błaganie o śmierć” Marka Krajewskiego, “Na Kremlu wiecznie zima” Roberta Service, “Reguły na czas chaosu” Tomasza Stawiszyńskiego” i wiele innych!

Wydawnictwo Znak – księgarnia SkupSzop.pl

W ofercie księgarni SkupSzopu znajduje się ok. 2 tysięcy książek wydanych przez grupę wydawniczą Znak. Jeśli więc szukasz kolejnych tytułów, które umilą Ci wieczory, mamy dla Ciebie wiele znakomitych propozycji. Znajdujące się w naszych zbiorach tytuły pochodzą od innych czytelników, którzy postanowili zwolnić nieco miejsca na swoich półkach. W związku z tym wydane przez Znak książki zakupisz u nas w atrakcyjnej cenie! Przy każdym egzemplarzu zaznaczamy, jaki jest jego stan. Bardzo duża ilość posiadanych przez nas książek wygląda jak nowa! Nie musisz więc przepłacać i przyczyniać się do szkody dla środowiska. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner