Wydawnictwo Albatros funkcjonuje na polskim rynku od 1994 roku. Wierność tradycji nie przeszkodziła jednak jego założycielowi, miłośnikowi literatury Andrzejowi Kuryłowiczowi, w uczynieniu firmy jednym z pionierów wydawania e-booków w kraju. Oficyna zasłynęła także ofertą wysokiej jakości audiobooków, przygotowanych we współpracy z takimi artystami jak Marian Opania, Jan Peszek czy Wiktor Zborowski.

Oferta Wydawnictwa Albatros

Asortyment Wydawnictwa Albatros stanowi przede wszystkim beletrystyka. Jego częścią są najpopularniejsze klasyki światowej literatury, takie jak ,,Ojciec chrzestny” autorstwa Mario Puzo czy ,,Wyznania gejszy” Arthura Goldena. Wśród współczesnych twórców, których dzieła ukazują się nakładem Albatrosa, nie sposób pominąć Stephena Kinga, Harlana Cobena i Nicholasa Sparksa.

,,Buszujący w zbożu”, ,,Przeminęło z wiatrem”, ,,Życie Pi”... Wydawnictwo Albatros książki do swojej oferty wybiera niezwykle starannie, uwzględniając zapotrzebowania odbiorców. Dlatego znajdują się w niej liczne bestsellery, zarówno w kategorii literatury klasycznej, jak i wśród najnowszych tytułów. Młodzież z pewnością zainteresują egzemplarze ,,Kirke” oraz ,,Pieśni o Achillesie” autorstwa Madeline Miller, zdobywczyni nagrody w kategorii ,,Najlepsza książka fantasy”.

Wydawnictwo Albatros książki kieruje także do najmłodszych czytelników. W jego ofercie znajdują się pięknie ilustrowane opowieści. Już same okładki książek przyciągają wzrok i zachęcają do sprawienia dziecku prezentu. Ogromnym uznaniem cieszą się między innymi tytuły ,,Chłopiec, kret, lis i koń” oraz ,,Wielka Panda i Mały Smok”, opowiadające o przyjaźni i podróży. Obie książki doczekały się wyjątkowych wznowień.

To właśnie nakładem Wydawnictwa Albatros ukazało się polskie tłumaczenie powieści ,,Cudowny chłopak”, której popularność przywróciła ekranizacja z Julią Roberts i Owenem Wilsonem w rolach głównych. W oparciu o nią powstały tytuły takie jak ,,365 dni cudowności” i ,,Cudowna książka. Wszystkie cudowne historie”, dostępne także w formie atrakcyjnych pakietów idealnych na prezent. A skoro o prezentach mowa, Albatros co roku dba o swoich czytelników w okresie przedświątecznym, proponując im nowe tematyczne opowieści o rodzinie, zimowej aurze i baśniowej krainie Świętego Mikołaja. Nic dziwnego, że w 2021 roku wydawnictwo otrzymało nagrodę ,,Złoty Kościej” w kategorii ,,Wydawca roku”. Zachęcamy zatem do śledzenia oferty Skupszopu, w której systematycznie pojawiają się propozycje Wydawnictwa Albatros.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner