Prawo reguluje życie społeczne od wieków. Trudno sobie wyobrazić obraz społeczeństwa bez braku konkretnych przepisów prawnych. Właśnie z tego powodu, warto mieć przynajmniej podstawową wiedzę na temat obowiązujących zasad. Książka omawiająca prawo cywilne może stać się ciekawą pigułką wiedzy nie tylko dla prawników, którzy z tą gałęzią prawa są związani zawodowo, ale również dla osób, które chcą niezależnie zdobywać nowe informacje na ten temat.

               W ofercie Skupszopu dostępna jest profesjonalna literatura przedstawiająca prawo cywilne, która może być bazą dla podnoszenia własnych kwalifikacji i poszerzania posiadanej wiedzy. Dbamy o to, żeby asortyment sklepu był możliwie jak najbardziej zróżnicowany, wiemy bowiem, że prawo cywilne ma bardzo duży wpływ na życie współczesnego człowieka. Prawo cywilne obejmuje bowiem, między innymi, kwestię praw autorskich, prawa rodzinnego czy prawa pracy.

               Obok książek związanych tematycznie z prawem cywilnym, oferujemy również książki poświęcone prawu pracy, prawu finansowemu, gospodarczemu czy orzecznictwu. Pozycje książkowe o prawie cywilnym mogą być bardzo pomocne w działalności zawodowej prawnika. Tego rodzaju lektury okazują się również bardzo przydatne na drodze edukacji studentów prawa. Nasz asortyment powstaje z myślą o potrzebach czytelników, dlatego staramy się zaproponować możliwie jak najbardziej różnorodny wachlarz książek, nie tylko prawniczych, ale także kucharskich, podróżniczych, poradnikowych itp. Dzięki temu Klienci o różnych oczekiwaniach i preferencjach czytelniczych będą w stanie znaleźć w Skupszopie książki, które mogą przypaść im do gustu.

               Poza nowymi egzemplarzami książkowymi, oferujemy książki używane. Każda książka jest opisana z wykorzystaniem skali, która dostarcza informacji, czy jest to nowa czy używana lektura, a jeśli książka pochodzi z drugiej ręki, skala przedstawia jej stan, dzięki czemu Klient może podjąć decyzję o zakupie. Skupszop to miejsce stworzone dla miłośników czytania oraz osób szukających książek poświęconych prawu dostępnych w atrakcyjnych cenach – zapraszamy.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner