Warto kolekcjonować wspomnienia i po latach móc ponownie do nich sięgnąć, przypominając sobie najpiękniejsze chwile swojego życia. W zapamiętaniu takich momentów bardzo pomocna może okazać się odpowiednio dopasowana książka pamiątkowa ze zdjęciami i miejscem na krótkie notatki.

Książka pamiątkowa dla dziecka: pomysł na trafiony prezent

               Dekoracyjne książki pamiątkowe na chrzest lub specjalne książka pamiątkowa dla noworodka, który dopiero pojawił się na świecie to doskonały pomysł na prezent. Książka pamiątkowa dla niemowlaka pomoże pogrupować i posegregować zdjęcia dziecka oraz odpowiednio je opisać. Książka pamiątkowa dla dziecka na komunię to kolejny sposób na utrwalenie ważnego momentu w jego życiu. Komunijne księgi pamiątkowe, tak samo jak księga pamiątkowa dziecka na chrzest są odpowiednio udekorowane i często mają miejsce przewidziane na wpisy bliskich osób.

Księga pamiątkowa: świetny pomysł na różne okazje

               Kronika i księga pamiątkowa jest świetnym pomysłem na wiele różnych okazji. Pamiątkowa książka dla przyjaciółki, która bierze ślub, na przykład, księga pamiątkowa upamiętniająca wieczór panieński, w której wszystkie przyjaciółki wpiszą swoje życzenia dla przyszłej panny młodej może być bardzo wzruszającym i sentymentalnym podarunkiem. Podobną rolę będzie pełniła księga pamiątkowa dla nauczyciela. Estetycznie przygotowana książka pamiątkowa dla wychowawcy, w której znajdą się zdjęcia i wpisy uczniów może sprawić nauczycielowi ogromną przyjemność.

               Książka pamiątkowa na 18 będzie miejscem, w którym uczestnicy zabawy będą mogli napisać kilka słów dla solenizanta. Takie samo zadanie pełni księga pamiątkowa na wesele. Książka pamiątkowa może przypominać nowożeńcom, że mają wokół siebie wielu życzliwych ludzi. W takich książkach bardzo często znajduje się miejsce nie tylko na życzenia czy zdjęcia, ale również na porady, które mogą okazać się pomocne dla małżonków, którzy dopiero wkroczyli na drogę wspólnego życia. Księgi pamiątkowe potrafią uświetnić wiele okazji i są źródłem niezapomnianych wspomnień, dlatego warto zastanowić się nad ich wykorzystaniem planując sentymentalne wydarzenie.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner