Poszukujesz książki, która umili Twój dzień? Wciągnie Cię na cały wieczór i pozwoli odetchnąć? Wydawnictwo W.A.B. ma dla Ciebie całą masę wspaniałych propozycji. Wydawnictwo W.A.B. zostało założone w 1991 roku, a obecnie należy do grupy wydawniczej Foksal. Od tego czasu prężnie się rozwija, wprowadzając na rynek coraz świeższe pozycje, które sprawdzą się w przypadku każdego. Bez względu na płeć czy wiek. Nazwa wydawnictwa W.A.B. nie jest przypadkowa - składające się na nią litery pochodzą od pierwszych liter imion założycieli - Wojciecha Kuhna, Adama Widmańskiego i Beaty Stasińskiej. Przekonaj się, jakie książki może Ci zaoferować wydawnictwo W.A.B.

Jakie książki proponuje wydawnictwo W.A.B.?

W ofercie wydawnictwa W.A.B. znajdziemy zarówno literaturę polską, jak i zagraniczną. To duża ilość kryminałów, reportaży, biografii czy fantastyki. Wśród proponowanych pozycji są takie, które świetnie sprawdzą się jako książki pozwalające na błogi odpoczynek i czystą rozrywkę, jak i takie, które zmuszą nas do refleksji i rozważań nad życiem. Autorzy związani z wydawnictwem W.A.B. to m.in. Zygmunt Miłoszewski, Henning Mankel, Grażyna Plebanek czy Marcin Wroński. Wydawnictwo W.A.B. to jednak setki tomów od znanych lub mniej rozpoznawalnych autorów. Szeroka tematyka sprawia, że bez problemu znajdziesz wśród nich swój typ. 

Do najpopularniejszych tytułów należą takie książki, jak seria “Baśniobór” Brandona Mulla, “Slammed” Colleen Hoover, czy “Czerwona ziemia” Marcina Mellera. Wydawnictwo W.A.B. bestsellery przygotowało zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych czytelników. To wspaniałe propozycje, które cieszą się bardzo dobrymi opiniami najbardziej zagorzałych fanów literatury. Sprawdź i za pomocą czytanych słów przenieś się do zupełnie innego świata!

Wydawnictwo W.A.B. w SkupSzop.pl

SkupSzop.pl znajdziesz setki książek pochodzących od wydawnictwa W.A.B, nowości i starsze pozycje. Wszystkie z nich zaskoczą Cię swoim świetnym stanem i niską ceną. Naszą misją jest ratowanie i dawanie drugiego życia egzemplarzom, które nie były już potrzebne ich właścicielom. Pomimo wcześniejszego korzystania z nich, oferowane książki w dalszym ciągu nadają się do użytku. Staramy się odpowiadać na potrzeby wszystkich czytelników, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć książek wydawnictwa W.A.B. Z naszą pomocą Twoja półka z książkami zapełni się w błyskawicznym tempie bez dużej inwestycji. Ogromna część egzemplarzy pochodzących od wydawnictwa W.A.B. i dostępnych u nas nie przekracza nawet ceny 10 złotych! Już teraz sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner