Jesteś cudem

DODAJ DO LISTY ŻYCZEŃ

Masz tę lub inne książki?

Sprzedaj je u nas

Jesteś cudem

Jesteś cudem

DODAJ DO LISTY ŻYCZEŃ

Masz tę lub inne książki?

Sprzedaj je u nas

Chcesz spełnić swoje małe i wielkie marzenia? Pragniesz uczynić świat wokół siebie lepszym miejscem? Chciałbyś znaku od Boga? Cudu? Nie musisz już czekać, bo to Ty jesteś tym cudem.

W "Jesteś Cudem" Regina Brett w inspirującym stylu stawia przed czytelnikiem wyzwanie, aby dostrzec znaczenie nawet najsubtelniejszych zmian w otaczającym nas świecie.  

Regina Brett, autorka bestsellerowego poradnika "Bóg nigdy nie mruga", oferuje inspirujące historie o decyzjach, których znaczenie jest nie do przecenienia. "Jesteś Cudem" to 50 humorystycznych i refleksyjnych lekcji o tym, jak znaleźć w sobie chęć czynienia niemożliwego możliwym. Lekcje te pochodzą z doświadczeń życiowych Reginy Brett oraz z życia innych ludzi, zwłaszcza tych, których spotkała w ciągu 24 lat pracy jako dziennikarka.

Cena katalogowa: 34.99 zł

Wybierz stan zużycia:

WIĘCEJ O SKALI

Nowa książka autorki bestsellera Bóg nigdy nie mruga, cieszącego się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników na całym świecie Regina Brett, doświadczona przez los dziennikarka, wie, że szczęście zależy od nas samych. Od naszych wyborów i decyzji, które najczęściej wcale nie są tak trudne, na jakie wyglądają. Każda próba zmiany świata wokół siebie na lepsze sprawia, że dokonujemy rzeczy niemożliwych. Cudów, które są osiągalne dla każdego z nas. Codziennie. Autorka niezwykłej książki Bóg nigdy nie mruga, którą pokochali czytelnicy na całym świecie, nie stawia przed nami zadania ponad nasze siły. Pisze raz humorystycznie, innym razem refleksyjnie, ale zawsze z niezachwianą wiarą w człowieka; w dobro, które w nim tkwi i które sprawia, że niemożliwe staje się możliwe. Jesteś cudem to zbiór inspirujących lekcji o tym, jak niewiele trzeba, by coś zmienić. To 50 felietonów, które obudzą w nas natchnienie. Choć każdy z nich jest zupełnie inną historią, zebrane w jednym tomie tworzą przewodnik pomagający dostrzec i docenić siłę zmian na lepsze – małych cudów. Regina Brett pisze od 1986 roku. Za felietony drukowane na łamach największej gazety w Ohio, „The Plain Dealer”, otrzymała wiele krajowych i stanowych nagród. Była też dwukrotnie nominowana do nagrody Pulitzera w dziedzinie reportażu. Jej ostatnia książka, Bóg nigdy nie mruga, trafiła na listę bestsellerów „New York Timesa”. Regina Brett prowadzi swój własny talk-show oraz stale wspomaga organizacje non profit.

Szczegóły

Dostawa i płatność

Szczegóły

Okładka: twarda

Ilość stron: 300

Rok wydania: 2013

Rozmiar: 13x20 cm

ID: 9788363944247

Autorzy: Regina Brett , Brett

Wydawnictwo: Insignis

Opinie użytkowników
5.0
2 recenzje
Dodana przez Natalia w dniu 02.11.2021
"Jesteś cudem" to doskonała i inspirująca książka autorki z Cleveland, Reginy Brett. Pisząc, spojrzała na swoje lata spotkań i raportowania o codziennych wydarzeniach, w których ludzie robili pozornie małe rzeczy, lecz wywierające duży wpływ na innych. Każdy rozdział to nowa lekcja lub to, co lubię nazywać nową perspektywą na życie. Fajne, krótkie opowiadania, które są zebrane razem. Każda z 50 lekcji, lub rozdziałów, w tej książce są samodzielne i jako takie można przeskoczyć i przeczytać te, które przemawiają do nas bardziej. Oczywiście, część historii przekonuje bardziej, inne mnie, ale jako całość tworzą solidną inspirację, aby już z tym co posiadasz w swoim życiu, starać się poprawiać swoje życie, ale również życie innych. Każdy na tym łez padole cierpi i tak naprawdę tylko człowiek człowiekowi może pomóc w sprawieniu, że ten ciężar będzie mniejszy. To jak znajdowanie się w głębokiej studni - możesz próbować wdrapywać się po ścianie, ale to pozbawione sensu. Tylko drugi człowiek może rzucić Ci linę albo postawić drabinę, ewentualnie zapalić światło i porozmawiać. Samemu jednak jesteś skazany na cierpienie. Wiele z przykładów przedstawionych w "Jesteś cudem" wzięło się z prawdziwych życiowych sytuacji, przez które przeszli ludzie, takich jak rak, choroba i różne problemy pracą. Każde opowiadanie jest unikalne i inspirujące. Pomimo że autorka jest osobą wierzącą, to zdania płynące ze stron tej książki każdy może odebrać na swój sposób i nie ma znaczenia stopień twojej pobożności. Kilkukrotnie zdarzyło mi się wzruszyć podczas czytania i nawet uronić łże. Czasem myślałam, że te przedstawione historie są za bardzo huraoptymistyczne i że to jedna wielka bujda. Koniec końców, nawet jako osoba nie będąca zbyt religijną, "Jesteś cudem" uważam za jedną z najbardziej wartościowych książek w tym gatunku, jakie miałam okazję do tej pory przeczytać. Potrzebujemy więcej radości i pozytywnego nastawienia w życiu i Regina Brett nam to dostarcza. Dziękuję za kolejną wspaniałą lekturę, do której z pewnością będę co jakiś czas wracała. "Jesteś cudem" to odświeżające spojrzenie na żywot ludzki. Każdy człowiek to cud i każdy może go dokonać w życiu innego człowieka.
Dodana przez Julia w dniu 02.11.2021
Natknęłam się na tą piękną niebieską książkę całkiem przypadkiem, ale jestem dozgonnie wdzięczna za szansę przeczytania "Jesteś cudem". Uwielbiam pierwszą książkę Reginy Brett ("Bóg nigdy nie mruga") i druga jest tak samo dobra. Autorka pisze z taką nadzieją i szczerością, z serca i duszy płynącymi. "Jesteś cudem" potrafiło mi pomóc w naprawdę ciężkich chwilach mojego życia i niezależnie, co mnie jeszcze w życiu czeka, jestem pewna, że będą ją czytać jeszcze wielokrotnie. - Bardzo inspirujące krótkie rozdziały z mnóstwem różnych pomysłów i historii. Niezwykle przyjemna lektura. Sprawia, że czujesz się dobrze wśród ludzi, wiedząc, że są tacy, którzy próbują coś zmienić, pomimo swojego pochodzenia, dochodów i innych trudności, z którymi się borykają. Lekcje zawarte w tej książce są czymś, z czego wszyscy możemy się czegoś nauczyć i wziąć przykład. - Dobrze napisana, prowokująca do myślenia, krótkie, ale nie zbyt krótkie rozdziały - wszystko to, co składa się na dobrą książkę! Nie można jednak czytać tej lektury w pośpiechu, lepiej jest przeczytać ją po kilka rozdziałów na raz. Nie za słodka, nie za bezosobowa, w sam raz. Każdego dnia czytałam jedną z 50, 3-5 stronicowych lekcji, by delektować się tym, o czym mówiła każdego dnia. Jej książki pokazują, że są jeszcze dobrzy ludzie i że Bóg nadal działa w każdym z nas. Niektóre lekcje sprawiły, że się śmiałam, niektóre sprawiły, że płakałam, ale każda z nich była skarbem. Mam nadzieję, że będzie ich więcej. "(...) gdy u kresu naszych dni staniemy przez Bogiem, żeby osądził nasze życie, Bóg zapyta: „Gdzie twoje rany?”. Zbyt wielu z nas odpowie: „Nie mamy żadnych ran”. A wtedy Bóg zapyta: „Więc nie znalazłeś nic, o co warto było walczyć?” "Eksperci doszli do wniosku, że twoje spojrzenie na świat kształtuje twoje życie bardziej niż twoje życie kształtuje twoje spojrzenie na świat. Nie masz wpływu na to, co cię spotyka, ale masz wpływ na swoją reakcję na to, co cię spotyka".
Napisz opinię o książce
Twoja ocena to:
wybierz ocenę
Treść musi mieć więcej niż 1500 znaków

Sposoby dostawy

Płatne z góry

ORLEN Paczka

info

8,99 zł

Darmowa dostawa od 190 zł

NAJTAŃSZA FORMA DOSTAWY

Paczkomaty InPost

info

9,99 zł

Darmowa dostawa od 190 zł

Pocztex Kurier48

info

10,90 zł

Darmowa dostawa od 190 zł

Kurier

info

12,99 zł

Darmowa dostawa od 190 zł

Kurier DPD

info

12,99 zł

Darmowa dostawa od 190 zł

Płatne przy odbiorze

Kurier

info

23,99 zł

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty (Dębica)

info

0,00 zł

Sposoby płatności

Płatność z góry

Przedpłata info

Zwykły przelew info