Regina Brett - sylwetka autora

Data i miejsce urodzenia:
31 Maja 1956 w Ravenna, Ohio
Kraj pochodzenia:
Stany Zjednoczone
Język:
angielski
Nagrody:
Nagroda Pulitzera w kategorii komentarz, National Headliner Awards winner

Regina Brett to amerykańska pisarka, która ma na swoim koncie bestsellerowych książki, tłumaczone na wiele języków. Autorka w swojej twórczości porusza przede wszystkim tematykę psychologiczną. Jedną z pierwszych pozycji wydanych przez pisarkę był zbiór felietonów „Bóg nigdy nie mruga. 50 lekcji na trudniejsze chwile w życiu”, w którym Regina Brett, bazując na własnych doświadczeniach i historiach innych osób, udziela wskazówek, które mają pomóc czytelnikom w przetrwaniu ciężkich momentów. Debiut okazał się bardzo udany – książka zdobyła wielu fanów.

Twórczość pisarki może przypaść do gustu osobom lubiącym literaturę psychologiczną, motywacyjną oraz kategorię, jaką jest literatura faktu, reportaż. Książki Reginy Brett mają często dopingujący i krzepiący charakter. Autorka nie boi się podejmować trudnych i problematycznych tematów, a felietony Reginy Brett potrafią przynieść czytelnikom otuchę. „Jesteś cudem. 50 lekcji jak uczynić niemożliwe możliwym” to kolejna książkowa propozycja dla fanów pisarki. Tym razem, Regina Brett pokazuje, że zmiany wcale nie muszą być tak trudne, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka. Z kolei książka „Bóg zawsze znajdzie Ci pracę. 50 lekcji jak szukać spełnienia” może okazać się dużym wsparciem dla osób, które szukają odpowiedzi dotyczących kariery zawodowej.

Zestaw książek Reginy Brett to bardzo dobry pomysł na prezent dla czytelników lubiących książki psychologiczne, skłaniające do refleksji oraz zajrzenia w głąb siebie. Felietony pisarki nie pozostawiają czytelnika obojętnym i mogą stać się ciekawą inspiracją do zmiany własnego życia lub perspektywy myślowej. Autorka śmiało, ale z wyczuciem porusza kwestie, które dla wielu osób są źródłem cierpienia.

Przykładowo, w książce „Trudna miłość. Mama i ja”, Regina Brett staje twarzą w twarz z problemem własnej relacji z matką, próbując nakreślić jej obraz i poradzić sobie ze skutkami. Lektura tej pozycji może mieć bardzo duży wpływ na osoby, które same również próbują walczyć z nieprawidłowymi relacjami z własnymi rodzicami. W bibliografii autorki czytelnik spotyka książki, które bywają inspiracją, motywacją oraz natchnieniem zmieniającym dotychczasowy sposób myślenia.

Regina Brett - bestsellery
Twarda , W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 13.21 zł 31.99 zł

Twarda , W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 21.52 zł 34.99 zł

Twarda , W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 21.43 zł 34.99 zł

Zintegrowa... , W magazynie
Używana Wyprzedaż Okazja

Taniej o 3.39 zł 34.99 zł

Twarda , W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 19.47 zł 34.99 zł

Twarda , W magazynie
Nowa Używana Wyprzedaż
Twarda , 72h wysyłka
Nowa Wyprzedaż Okazja

Taniej o 4.14 zł 39.99 zł

Broszurowa , W magazynie
Używana
Broszurowa , W magazynie
Używana Wyprzedaż Okazja

Taniej o 3.98 zł 10.71 zł

Zintegrowa... , 72h wysyłka
Nowa Wyprzedaż Okazja

Taniej o 4.14 zł 39.99 zł

Twarda , W magazynie
Używana

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner