Wydawnictwo Insignis Media funkcjonuje na polskim rynku od 2006 roku. Od tamtej pory jego nakładem ukazało się wiele bestsellerów, książek popularnonaukowych i fantastycznonaukowych oraz poradników. Jego siedziba znajduje się w Krakowie.

Oferta Wydawnictwa Insignis

Wydawnictwo Insignis książki dedykuje wszystkim czytelnikom, zarówno młodzieży, jak i dorosłym. W jego ofercie znajdują się powieści i poradniki, a wiele z nich stało się światowymi bestsellerami. Największą popularność Wydawnictwu Insignis przyniosła współpraca z Dmitrijem Głuchowskim, autorem serii ,,Metro”. Z czasem cykl zaczął się rozrastać, a liczba fanów uniwersum stale rośnie. Oprócz głównej trylogii książek, opowiadającej o zagładzie świata spowodowanej wybuchem atomowym i ocalałych, kryjących się w moskiewskim metrze, powstały także inne powieści nawiązujące do świata stworzonego przez rosyjskiego pisarza.

Insignis Media jest jedyną polską oficyną, która wydała książki Jeremy’ego Clarksona (,,Świat według Clarksona”, ,,Doprowadzony do szału”, ,,Rok na farmie”) i kucharza Jamiego Olivera (,,Razem. Łatwe przepisy, niezapomniane chwile”, ,,Jedno. Jednogarnkowe cuda”). Ponadto, to właśnie twórcy Insignis wprowadzili na polski rynek książki autorów takich jak Adam Kay (,,Nielekarz, czyli jak wyleczyłem się z medycyny”, ,,Bardzo niesamowita medycyna”) i Regina Brett (poradniki z serii ,,Bóg nigdy nie mruga”, które doczekały się już wznowień).

Wydawnictwo Insignis książki do swojej oferty wybiera wyjątkowo trafnie, a na swoim koncie ma coraz więcej bestsellerowych pozycji. Są wśród nich książki: ,,Filozofia dla zabieganych” i ,,Kryptowaluty dla zabieganych”, które pozwalają w szybki i przystępny sposób przyswoić wiedzę, która wcześniej mogła wydawać nam się nieosiągalna, oraz piękne wydanie tytułu ,,Słońce, morze, gwiazdy”.

Insignis nie stroni od powieści fantastycznych. Do najbardziej znanych autorów, których treści ukazały się w polskim tłumaczeniu nakładem tego wydawnictwa, należy Sebastien de Castell. Wydawnictwo Insignis ma w swojej ofercie także serię książek poświęconą grze komputerowej ,,World of Warcraft”. Twórcy oficyny nie boją się także dyskusji na trudne tematy. Chcąc szerzyć wiedzę i zaangażować się w publiczną debatę, wypuścili na rynek m.in. tytuły: ,,Z pamiętnika początkującego psychiatry”, ,,Dlaczego rodzice tak cię wkurzają i co z tym zrobić” oraz ,,Sztuka tworzenia wspomnień”. Znajdziesz je w ofercie Skupszopu w atrakcyjnych cenach.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner