Skupszop.pl to portal, dzięki któremu możesz sprzedać
online wszystkie swoje przeczytane i używane książki.

Zend Framework od podstaw

Wyd. Helion Włodzimierz Gajda

Elastyczne PHP - twórz nowe strony z wykorzystaniem Zend Framework! Tworzenie stron WWW w Zend Framework - zacznij od "Hello. World" Bazy danych i formularze - opanuj wszystkie elementy...

Cena rynkowa: 93,45 zł

Nasza cena: 24,98 zł

-73%

Stan: używana - jak nowa

Jak nowa Jak nowa Jak nowa Jak nowa Jak nowa

Wysyłka

Twoje zamówienie zostanie wysłane jutro

Wysyłka w ciągu 24h już od 3,90 zł

Darmowa dostawa od 190 zł

Opis książki

Elastyczne PHP - twórz nowe strony z wykorzystaniem Zend Framework! Tworzenie stron WWW w Zend Framework - zacznij od "Hello. World" Bazy danych i formularze - opanuj wszystkie elementy Zabezpieczanie dostępu do aplikacji - nie daj się zaskoczyć Zend Framework to nowoczesna biblioteka ułatwiająca tworzenie stron WWW w języku PHP. Ten wygodny system pozwala projektantowi stron internetowych znacznie ograniczyć bądź nawet wyeliminować konieczność żmudnego wpisywania kodu na rzecz posługiwania się gotowymi elementami. niezależnie od tego. czy chce zaimplementować podstawowe mechanizmy aplikacji. czy też wzbogacić ją o konkretne funkcjonalności. Wsparcie ze strony twórców języka PHP. stabilna wersja. gotowa do pomocy społeczność programistów-entuzjastów oraz ogromna elastyczność to główne atuty tego rozwiązania. sprawiające. że jego popularność rośnie w dużym tempie. Niniejsza publikacja ma za zadanie przybliżyć Ci Zend Framework. począwszy od absolutnych podstaw. aż po kwestie związane z pieczołowitym zabezpieczaniem dostępu do aplikacji. Znajdziesz tu jasne i czytelne przykłady zastosowania frameworka w różnych sytuacjach oraz propozycje gotowych rozwiązań konkretnych problemów programistycznych.

Nauczysz się tworzyć zarówno proste strony WWW. jak i zaawansowane aplikacje. wymieniać szablony oraz implementować wtyczki. Poznasz sposoby tworzenia i wykorzystywania klas. współpracy z bazą danych. publikowania aplikacji w Internecie oraz używania formularzy. Krótko mówiąc. masz w ręku kompletny przewodnik po jednym z najlepszych frameworków PHP! Pierwszy projekt w Zend Framework i praca w środowisku NetBeans Tworzenie i usuwanie kontrolerów oraz akcji Wymiana szablonu HTML/CSS i dołączanie zewnętrznych zasobów Zasoby i implementacja inicjalizującej je wtyczki Bazy danych. tabele i relacje Identyfikacja rekordów na podstawie wartości slug Menu generowane na podstawie zawartości tabeli bazy danych Publikowanie aplikacji wykorzystującej bazę danych na serwerze hostingowym Przetwarzanie formularza. czyli implementacja interfejsu CRUD i dostosowywanie kodu HTML Walidatory oraz filtry i przesyłanie plików na serwer Zabezpieczanie haseł funkcjami skrótu Rejestracja i ograniczanie uprawnień użytkowników Modularyzacja aplikacji Programuj swobodnie. wykorzystując uniwersalne biblioteki PHP!

Rok wydania

2011

Ilość stron

536

Okładka

Miękka

Rozmiar

15.8x23.5cm

ISBN

9788324630523

Recenzje użytkowników

Brak
recenzji

Dodaj swoją recenzję jako pierwszą!

Dodaj recenzje i odbierz rabat

z

Twoja ocena:

Dodaj opinie i odbierz rabat

Dowiedz się wiecej

Opinie naszych klientów

bardzo pozytywna
ryszard
ZOBACZ WSZYSTKIE
Wyróżnienie w zestawieniu
Ranking Sklepów
Internetowych 2016

NAPISALI O NAS:

O SKUPSZOP.PL

Masz pytania?
Zadzwoń: +48 792 670 709
Napisz: info@skupszop.pl

APLIKACJA MOBILNA

Pobierz aplikację i sprawdź cenę swojej książki skanując
kod kreskowy telefonem.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

ODBIÓR I WYSYŁKA