Skupszop.pl to portal, dzięki któremu możesz sprzedać
online wszystkie swoje przeczytane i używane książki.

Klasa 7

Lektury i opracowania lektur do klasy 7 szkoły podstawowej

Szkoła podstawowa jest ważnym etapem edukacyjnym w życiu dziecka. Lektury szkolne, jakie przerabia klasa 7 szkoły podstawowej są jedną z głównych osi zajęć z języka polskiego. Warto pamiętać, że czytanie to bardzo dobry nawyk – książki poszerzają słownictwo, ćwiczą wyobraźnię, zachęcają dzieci do myślenia i analizowania. Odpowiednio dobrane lektury do klasy 7 szkoły podstawowej mogą mieć bardzo duży wpływ na to, jak dziecko będzie postrzegało aktywność, którą jest czytanie.

Lektury szkolne dla klasy 7 są dopasowane do wieku i potrzeb dzieci. Takie książki jak „Kamienie na szaniec” czy „Mały książę” to lektury siódmoklasisty, które mogą wywrzeć bardzo duży wpływ na młodego człowieka, zmusić go do refleksji nad czytanym tekstem. W niektórych przypadkach lektury w siódmej klasie mogą wywrzeć wpływ na przyszłe czytelnicze gusta młodego człowieka. Zarówno lektury obowiązkowe dla klasy 7, jak również lektury uzupełniające, które przerabia klasa 7 to książki, które mogą wpływać na młodego człowieka.

Opracowania lektury, jakich wymaga klasa 7, podobnie jak streszczenia lektur mogą natomiast okazać się pomocne w sytuacji, kiedy uczeń chce przypomnieć sobie treść przeczytanej lektury, na przykład jeśli nauczyciel zapowiedział sprawdzian lub część wydarzeń z książki zatarła się w pamięci młodego człowieka.

Potrzebne Ci są lektury, jakie klasa 7 omawia na zajęciach z języka polskiego? Znajdziesz je w ofercie Skupszopu! Nasza oferta jest bowiem tworzona z myślą o osobach, które kochają czytać. Poza lekturami proponujemy również szereg nowych i używanych książek reprezentujących różne gatunki literackie: literaturę faktu, literaturę piękną (obcą i polską), poradniki, książki o dietach i żywieniu, kryminały, romanse itp. Zadaniem dostępnego w Skupszopie asortymentu jest bowiem odpowiedź na oczekiwania i preferencje czytelnicze naszych klientów. Stan oferowanych przez Skupszop książek używanych jest opisywany za pomocą specjalnej skali, dzięki czemu kupujący jest świadomy tego, jak wygląda dany egzemplarz.

sortuj
popularność: największa najmniejsza
dodane w sklepie: najnowsze najstarsze
rok wydania: najnowsze najstarsze

Opinie naszych klientów

Transakcja przebiegła bez zarzutu.
opineoBanner
Katarzyna
ZOBACZ WSZYSTKIE

NAPISALI O NAS:

O SKUPSZOP.PL

Masz pytania?
Zadzwoń: +48 792 670 709
Napisz: [email protected]

APLIKACJA MOBILNA

Pobierz aplikację i sprawdź cenę swojej książki skanując
kod kreskowy telefonem.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

ODBIÓR I WYSYŁKA