Skupszop.pl to portal, dzięki któremu możesz sprzedać
online wszystkie swoje przeczytane i używane książki.

Hello! Flex 4 - Peter Armstrong -

Wyd. Helion Peter Armstrong

Najnowszy Flex — aktualna książka. Wykorzystaj szansę! Jak stworzyć swój pierwszy projekt? Jak projektować style? Co wybrać: AJAX czy Flex? A może je połączyć? Flex w wersji 4...

Cena rynkowa: 41,90 zł

Nasza cena: 4,39 zł

-90%

Stan: używana - jak nowa

Jak nowa Jak nowa Jak nowa Jak nowa Jak nowa

Wysyłka jeszcze dziś przez

Zamów do 12:00, a wyślemy paczkę jeszcze dziś

Wysyłka w ciągu 24h już od 3,90 zł

Darmowa dostawa od 190 zł

Opis książki

Najnowszy Flex — aktualna książka. Wykorzystaj szansę! Jak stworzyć swój pierwszy projekt? Jak projektować style? Co wybrać: AJAX czy Flex? A może je połączyć? Flex w wersji 4 to najnowszy krzyk mody na rynku aplikacji webowych. Pozwala na tworzenie rozwiązań internetowych w niczym nieprzypominających tych. z którymi mamy do czynienia na co dzień. Są one atrakcyjne pod względem graficznym. charakteryzują się wysoką interakcyjnością oraz nieprawdopodobnie ogromnymi możliwościami. Jeżeli wspomnieć jeszcze o tym. że jest to środowisko zupełnie darmowe… pora przygotować się na rewolucję w świecie aplikacji internetowych! Od marca 2010 roku dostępna jest najnowsza wersja Fleksa. oznaczona numerem 4. Warto poznawać tę wersję z podręcznikiem "Hello! Flex 4" w dłoni. Znajdziesz tu wszechstronną wiedzę na temat języków ActionScript. XML. E4X. obiektów pierwotnych oraz zasad projektowania stylów. Ponadto dowiesz się. jak tworzyć efekty. animacje oraz jak wykorzystać obiekty typu DataGrid.

Jednak zanim dojdziesz do tych interesujących. lecz złożonych zagadnień. będziesz miał okazję zapoznać się z samym środowiskiem oraz najlepszymi praktykami i metodami pracy. Jeżeli chcesz rozpocząć przygodę z najnowszą wersją środowiska Flex — nie mogłeś lepiej trafić! Rozpocznij ją już dziś! Pierwsze kroki we Fleksie — omówienie platformy Nasłuchiwanie zdarzeń Wiązanie danych — adnotacja Bindable Struktura aplikacji pisanych w środowisku Flex Języki ActionScript. XML. E4X Definiowanie zmiennych i przestrzenie nazw Obiekty. tablice oraz sterowanie przepływem Dziedziczenie i inne pojęcia obiektowe w środowisku Flex Składniki typu Spark Stany widoku Projektowanie stylów Tworzenie animacji i efektów specjalnych Wykorzystanie obiektów typu DataGrid Zastosowanie pojemników nawigacyjnych oraz elementów wyskakujących Projektowanie i tworzenie formularzy Rozpocznij przygodę z Flex 4 bez najmniejszych problemów!

Rok wydania

2011

Ilość stron

272

Okładka

miękka

Rozmiar

16.0x23.0cm

ISBN

9788324628810

Recenzje użytkowników

Brak
recenzji

Dodaj swoją recenzję jako pierwszą!

Dodaj recenzje i odbierz rabat

z

Twoja ocena:

Dodaj opinie i odbierz rabat

Dowiedz się wiecej

Nowości

Opinie naszych klientów

Znakomity sprzedawca.
Sebastian
ZOBACZ WSZYSTKIE
Wyróżnienie w zestawieniu
Ranking Sklepów
Internetowych 2016

NAPISALI O NAS:

O SKUPSZOP.PL

Masz pytania?
Zadzwoń: +48 792 670 709
Napisz: info@skupszop.pl

APLIKACJA MOBILNA

Pobierz aplikację i sprawdź cenę swojej książki skanując
kod kreskowy telefonem.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

ODBIÓR I WYSYŁKA