Skupszop.pl to portal, dzięki któremu możesz sprzedać
online wszystkie swoje przeczytane i używane książki.

Kontrastowe obrazki

Obrazki kontrastowe: dlaczego warto je zastosować?

Zastanawiasz się, jaką książeczkę kupić noworodkowi lub niemowlęciu? Obrazki kontrastowe dla niemowlaka, podobnie jak obrazki kontrastowe dla noworodka mogą okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę! Dlaczego?

Obrazki kontrastowe dla niemowląt

Obrazki kontrastowe dla dzieci, na przykład obrazki kontrastowe dla noworodków, są dopasowane do możliwości dziecięcego wzroku, właśnie dlatego, wybierając obrazki kontrastowe dla malucha lub specjalne książeczki kontrastowe na uwadze należy mieć wiek dziecka. Obrazki kontrastowe dla dzieci, podobnie jak książeczki kontrastowe dla dzieci mogą okazać się doskonałym pomysłem na prezent, zwłaszcza jeśli nie znamy preferencji konkretnego brzdąca w kontekście zabawek i obawiamy się, że kupimy coś, co ostatecznie nie przypadnie mu do gustu.

Książeczki kontrastowe

Odpowiednio dopasowana książeczka kontrastowa może stymulować wzrok dziecka i zachęcać smyka do skupienia wzroku na oglądanym obrazku. W zależności od wieku dziecka, można zdecydować się na książeczki kontrastowe 0+, jak również książeczki kontrastowe 6m+ itp. Książeczki kontrastowe dla noworodka, podobnie jak książeczki kontrastowe dla niemowląt należy więc zaliczyć do grona pomocnych akcesoriów. Poza książeczkami do wyboru masz również karty kontrastowe dla dzieci.

Zarówno książki kontrastowe dla dzieci, jak również obrazki i karty mogą okazać się bardzo pomocne w stymulowaniu wzroku pociechy. Rzecz jasna, dobór odpowiednich akcesoriów musi być podyktowany wiekiem brzdąca. Budowa kart/książeczek/obrazków kontrastowych jest bowiem dopasowana do tego, na jakim etapie rozwoju znajduje się wzrok dziecka w konkretnym wieku.

Skupszop proponuje swoim klientom bardzo szeroki wybór różnego rodzaju książeczek kontrastowych, dbając jednocześnie o atrakcyjność cenową proponowanych produktów. W ofercie znajdziesz nie tylko książeczki kontrastowe, ale również obrazki, karty czy rozkładanki. Przekonaj się, dlaczego warto nas odwiedzić! Dołożymy wszelkich starań, by proponowany asortyment był zróżnicowany i dostosowany do Twoich potrzeb.

sortuj
popularność: największa najmniejsza
dodane w sklepie: najnowsze najstarsze
rok wydania: najnowsze najstarsze

Opinie naszych klientów

Polecam! Opis zgodny z prawdą.
opineoBanner
Kasia
ZOBACZ WSZYSTKIE

NAPISALI O NAS:

O SKUPSZOP.PL

Masz pytania?
Zadzwoń: +48 792 670 709
Napisz: [email protected]

APLIKACJA MOBILNA

Pobierz aplikację i sprawdź cenę swojej książki skanując
kod kreskowy telefonem.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

ODBIÓR I WYSYŁKA