Klasa 4

Lektury i opracowania lektur do 4 klasy technikum

Technikum to ważny przystanek na edukacyjnej drodze młodego człowieka. To właśnie ucząc się w technikum jest się zmuszonym do podjęcia szeregu poważnych decyzji dotyczących przyszłości, takich jak wybór przedmiotów, z których chce się zdawać maturę czy przyszłego kierunku studiów. Lektury szkolne, które przerabia klasa 4 technikum stanowią istotną oś zajęć z języka polskiego, dlatego znajdziesz je w naszej ofercie!

Lektury w klasie 4 technikum mogą mieć bardzo duży wpływ na literacką postawę młodego człowieka oraz przyszłe wybory książkowe. Dlaczego? Odpowiednio dopasowane lektury obowiązkowe w 4 klasie technikum potrafią otworzyć ucznia na świat książek i ukazać zalety, które w praktyce płyną z czytania. Oferta Skupszopu jest tworzona z myślą o potrzebach naszych klientów, w związku z tym, obecność lektur szkolnych, w tym również lektury dla 4 klasy technikum jest całkowicie zrozumiała. Chcemy, by uczniowie i ich rodzice zyskali szybki dostęp do potrzebnych pozycji książkowych.

Poza lekturami proponujemy także opracowania lektur, które przerabia klasa 4 technikum. Szczegółowe, solidnie przygotowane opracowanie może ułatwić uczniowi pracę z lekturą, zwrócić uwagę na ważne aspekty książki itp. Z kolei streszczenie lektur, których wymaga klasa 4 technikum to sposób na krótkie przypomnienie sobie przeczytanej książki, na przykład przez klasowym sprawdzianem.

Skupszop to miejsce tworzone dla miłośników czytania! Obok lektur szkolnych proponujemy również bardzo szeroki wybór książek kryminalnych, thrillerów, romansów, książek z kategorii literatury pięknej, komiksów itp. Pragniemy, by w naszej ofercie każda osoba, która kocha czytać miała szansę znaleźć odpowiednią dla siebie książkę. Rozumiejąc potrzeby i oczekiwania klientów, poza nowymi książkami oferujemy też książki używane. Stan każdej książki z tzw. drugiej ręki jest określony przy pomocy dedykowanej temu skali. Dbamy o różnorodność asortymentu Skupszopu, zarówno pod względem dostępnych tytułów, jak i obowiązujących cen.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia
opineo

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner