Skupszop.pl to portal, dzięki któremu możesz sprzedać
online wszystkie swoje przeczytane i używane książki.

Wywiady, wspomnienia

Wywiady, wspomnienia znanych i lubianych – sprawdź, co mają do powiedzenia!

Lubisz poznawać punkt widzenia innych osób? Chcesz się dowiedzieć więcej o swoim ulubionym aktorze/wokaliście/naukowcu? Wywiad to doskonała okazja ku temu, żeby zgromadzić nieco więcej informacji na temat ludzi, których lubimy i cenimy!

Wywiady ze znanymi osobami: poznaj ich lepiej

Najlepsze wywiady z gwiazdami niezmiennie cieszą się bardzo dużą popularnością. Krótki wywiad ze sławną osobą czasami jest bowiem naszpikowany ciekawostkami, przedstawia jej punkt widzenia itp. Dla wiernych fanów takich wywiad ze znaną osobą, na przykład wywiad z ulubionym aktorem, niezwykle interesujący wywiad z cenionym pisarzem czy zajmujący wywiad z piłkarzem bywa pasjonującą lekturą.

Skupszop troszczy się o Twoje potrzeby, dlatego w naszej ofercie znajdziesz wywiady z malarzami – „Artyści mówią. Wywiady z mistrzami malarstwa” Elżbiety Dzikowskiej, jak również wywiad z pisarzem Charlesem Bukowskim – „Charles Bukowski. Świecie, oto jestem”. Jesteśmy przekonani, że wywiad z kimś sławnym, kogo życie czy twórczość ma na nas duży wpływ, bywa bardzo interesującym doświadczeniem. Co więcej, wywiad z ciekawą osobą, na przykład wywiad z przedsiębiorcą, który odniósł ogromny sukces, wywiad ze sportowcem zdobywającym kolejne tytuły, wywiad z politykiem wywierającym wpływ na obraz współczesnego świata czy wywiad z utalentowanym fotografem może stać się inspirujący i zapewnić czytelnikowi dużą dawkę motywacji.

Wspomnienia: krótka „podróż w czasie”

Poza wywiadami, Skupszop może zaproponować Ci również książki zawierające wspomnienia znanych osób lub wspomnienia pochodzące z istotnych z punktu widzenia historii wydarzeń. Wspomnienia w literaturze odgrywają ogromną rolę – pozwalają nam spojrzeć na życie poszczególnych osób z ich własnej perspektywy. „Wymyśliłam Cię. Irena Jarocka we wspomnieniach” Marioli Pryzwan to lektura dla miłośników Ireny Jarockiej, jednej z najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek, z kolei pozycja „Żołnierze Wyklęci. Wspomnienia i relacje” Marka A. Koprowskiego to obowiązkowa lektura dla osób zainteresowanych losami tych, którzy po zakończeniu II Wojny Światowej nie złożyli broni.

Zanurz się w świat intrygujących wywiadów i ciekawych wspomnień, które często są doskonałą lekcją życia. Pozwól się ponieść niesamowitym historiom!

sortuj
popularność: największa najmniejsza
dodane w sklepie: najnowsze najstarsze
rok wydania: najnowsze najstarsze

Pokaż na stronie:

Opinie naszych klientów

Bardzo dobra współpraca, polecam :)
opineoBanner
Kasia
ZOBACZ WSZYSTKIE

NAPISALI O NAS:

O SKUPSZOP.PL

Masz pytania?
Zadzwoń: +48 792 670 709
Napisz: [email protected]

APLIKACJA MOBILNA

Pobierz aplikację i sprawdź cenę swojej książki skanując
kod kreskowy telefonem.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

ODBIÓR I WYSYŁKA