Olga Rudnicka - sylwetka autora

Data i miejsce urodzenia:
20 Września 1988 w Warszawa
Kraj pochodzenia:
Polska
Język:
polski
Nagrody:
Nominacja do nagrody w konkursie „Śremskie Żyrafy”

Olga Rudnicka to przedstawicielka młodego pokolenia polskich pisarzy. Autorka pisze głównie powieści kryminalne, świetnie operując nie tylko językiem polskim, ale również ciekawymi rozwiązaniami fabularnymi. Książki kryminały Olgi Rudnickiej to świetna czytelnicza propozycja dla wszystkich osób, które uwielbiają trzymające w napięciu opowieści. Kryminalna kolekcja książek Olgi Rydnickiej będzie również bardzo dobrym pomysłem na prezent dla wielbicieli podobnej literatury.

Kolejność książek Olgi Rudnickiej zależy od powieściowej serii, którą czytelnik zamierza rozpocząć. Seria o Matyldzie Dominiczak Olgi Rudnickiej rozpoczyna się powieścią „Oddaj albo giń!”. Matylda Dominiczak to bibliotekarka, która w pierwszym tomie serii wpada w poważne tarapaty. Kolejna część jest kontynuacją jej przygód. Tom II tego cyklu to „To nie jest mój mąż” – jedna z nowości od Olgi Rudnickiej.

Chcąc poznać chronologicznie twórczość Olgi Rudnickiej w serii „Zacisze 13”, należy zacząć od powieści „Zacisze 13”, a dopiero następnie sięgnąć po książkę „Zacisze 13. Powrót”. Inną powieścią Olgi Rudnickiej, która zdecydowanie zasługuje na uwagę czytelnika jest „Granat poproszę!”, pierwszy tom cyklu o Emilii Przecinek. Tom II to „Życie na wynos”. Tworząc listę książek Olgi Rudnickiej wartych przeczytania, nie można zapomnieć również o cyklu „Martwe jezioro” („Martwe Jezioro”, „Czy ten rudy kot to pies”).

Komponując kolekcję kryminałów Olgi Rudnickiej warto sięgnąć także po świetną powieść „Diabli nadali”, „Fartowny pech” oraz „Byle do przodu”. Pisarka ma w swoim dorobku wiele ciekawych powieści o różnej tematyce, co pozwala czytelnikowi na wybór książki odpowiadającej jego zainteresowaniom. Nową książką Olgi Rudnickiej będzie III część cyklu o Matyldzie Dominiczak. Autorka świetnie komponuje żywe postacie, które przemawiają do wyobraźni czytelnika, a fabuła jej książek jest naprawdę wciągająca, dzięki czemu stanowią idealny początek dla wszystkich osób, które chcą zacząć swoją przygodę z kryminałami. 

Olga Rudnicka - bestsellery
Miękka , W magazynie
Używana
Miękka , W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 0.75 zł 9.85 zł

Miękka , W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 4.17 zł 11.47 zł

Broszurowa , W magazynie
Używana Wyprzedaż Okazja

Taniej o 11.65 zł 32.00 zł

Miękka , W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 19.72 zł 33.00 zł

Broszurowa , W magazynie
Używana Wyprzedaż
Broszurowa , 72h wysyłka
Nowa Wyprzedaż Okazja

Taniej o 6.00 zł 35.00 zł

Broszurowa , W magazynie
Używana Wyprzedaż Okazja

Taniej o 17.28 zł 38.00 zł

Broszurowa , 72h wysyłka
Nowa Wyprzedaż Okazja

Taniej o 6.85 zł 39.99 zł

72h wysyłka
Nowa Wyprzedaż Okazja

Taniej o 6.85 zł 39.99 zł

Olga Rudnicka - wszystkie książki

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner