Jojo Moyes - książki

Jojo Moyes to urodzona 4 sierpnia 1969 roku brytyjska pisarka i dziennikarka. Studiowała dziennikarstwo na Uniwersytecie Londyńskim. W 1992 roku otrzymała stypendium “Independent”, które umożliwiło jej podjęcie pracy dziennikarskiej. Przez długi czas pracowała dla „Sunday Morning Post” w Hongkongu i londyńskiej „Independent”. Jojo moyes jest jedną z najpopularniejszych autorek powieści dla kobiet. Została dwukrotnie wyróżniona nagrodą Romantic Novel of the Year Award, w 2004 roku za “Zakazany owoc” i w 2011 roku za “Ostatni list od kochanka”.

Moyes jest autorką bestsellerów New York Timesa, takich jak: “Zanim się pojawiłeś”, “Kiedy odszedłeś”, “Moje serce w dwóch światach”, “Światło w środku nocy”, “Srebrna zatoka”, “Dziewczyna, którą kochałeś”, “Razem będzie lepiej”. Jej powieści zostały przetłumaczone na czterdzieści sześć języków, zdobyły pierwsze miejsce w dwunastu krajach i sprzedały się w ponad trzydziestu ośmiu milionach egzemplarzy na całym świecie.

Jojo pisze głównie książki literatury obyczajowej i romanse. Mieszka na farmie w Essex ze swoim mężem, dziennikarzem Charlesem Arthurem, i trójką dzieci.
 

Jojo Moyes - dostępne książki

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2020!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner