Anthony Robbins - sylwetka autora

Data i miejsce urodzenia:
29 Lutego 1960 w North Hollywood, Kalifornia
Kraj pochodzenia:
Stany Zjednoczone
Język:
angielski
Nagrody:
Best Music Film at the 60th GRAMMY Awards

Anthony J. Mahavorick, znany także jako Tony Robbins oraz pod pseudonimem Anthony Robbins, urodził się 29 lutego w Glendora w Kalifornii. Jest amerykańskim doradcą życiowym, który motywuje ludzi przekazując swoje życiowe doświadczenia i wiedzę. Jest autorem wielu bestsellerów, a także przedsiębiorcą i filantropem. Od ponad czterdziestu lat uczestniczy w wydarzeniach, które mają na celu przekazanie wsparcia i humoru. Anthony Robbins jest znakomitym strategiem biznesowym, ale także życiowym przewodnikiem w Stanach Zjednoczonych. Jego wysoka pozycja finansowa pozwala na pomaganie innym. Doradca życiowy jest znany ze swej hojności, każdego roku bowiem karmi ponad 2 miliony ludzi w 56 krajach.

Anthony Robins organizuje wiele spotkań motywacyjnych, które cieszą się niezwykłą popularnością. Wystąpienia są bardzo energetyczne i charakteryzują się niesamowitym zaangażowaniem. Anthony Robins od wielu lat, poza prowadzeniem swoich biznesów, zajmuje się przekazywaniem wskazówek i porad dotyczących tego, jak zmienić swoje życie, zmotywować się i osiągnąć sukces. W trakcie swojej motywacyjnej działalności odwiedził wiele krajów, w tym również Polskę, w których prowadził liczne wykłady i konferencje, na które tłumnie przybywali ludzie poszukujący inspiracji i motywacji do działania. Dlatego książki poradniki Anthony’ego Robinsa są obowiązkową lekturą dla osób szukających wsparcia i motywacji w dążeniu do celu.

Anthony Robbins jest autorem licznych książek poradnikowych, które dostępne są również w przekładzie po polsku. Najbardziej znanymi pozycjami autora są: „Nasza moc bez granic”, „Obudź w sobie olbrzyma”, „Listy od przyjaciela”, „Olbrzymie kroki”, „Money. Mistrzowska gra” oraz „Niewzruszony”. Co ciekawe, książka „Money. Mistrzowska gra” to obowiązkowa pozycja dla czytelników oczekujących finansowej niezależności. Z kolei pozycja „Olbrzymie kroki” to kompendium najlepszych wzorców, metod, zasad i strategii, które zostały przedstawione w książce „Obudź w sobie olbrzyma”. Każda z książek przekazuje cenne lekcje i może być ciekawą inspiracją w osiąganiu sukcesu.
 

Anthony Robbins - bestsellery
Broszurowa , W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 32.61 zł 42.00 zł

Broszurowa , W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 17.85 zł 29.00 zł

Broszurowa , W magazynie
Używana Wyprzedaż Okazja

Taniej o 32.36 zł 55.00 zł

Broszurowa , W magazynie
Używana Wyprzedaż Okazja

Taniej o 10.16 zł 18.50 zł

Anthony Robbins - wszystkie książki

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner