Stan książek
Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich.
Nowa
Książka nowa.
Używany - jak nowa
Niezauważalne lub prawie niezauważalne ślady używania. Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji.
Używany - dobry
Normalne ślady używania wynikające z kartkowania podczas czytania, brak większych uszkodzeń lub zagięć.
Używany - widoczne ślady użytkowania
zagięte rogi, przyniszczona okładka, książka posiada wszystkie strony.
A my zostajemy w Zielonej Górze
Masz tę lub inne książki?
Sprzedaj je u nas
Zostajemy w Zielonej Górze to wyjątkowa lektura dla fascynatów kolejnictwa oraz pasjonatów historii regionalnej w Polsce, a także dla tych, którzy cenią współczesną beletrystykę obyczajową. Książka przedstawia wspomnienia z życia społeczności miasta — zarówno jego kolejarzy, jak i pozostałych mieszkańców — pokazując obraz typowego, średniej wielkości polskiego miasta od drugiej połowy XX wieku aż po początki XXI wieku.Historia skupia się na trzech sąsiadach, którzy podczas dziewięciu wieczorów obchodów Winobrania w czasie pandemii odkrywają Zieloną Górę na nowo. Czy odczuwalne trudności pandemiczne, łączone z ich zamiłowaniem, mogą odmienić spojrzenie na rodzinne miasto i otaczających ich ludzi? Na kartach książki czytelnik odnajdzie refleksje nad tym, jak fascynacja lokalną historią potrafi wpłynąć na życie osobiste.Znaczącym walorem tej pozycji są niepublikowane wcześniej fotografie z życia zielonogórzan oraz ujęcia kolejowe, które spajają dynamiczną i pełną zaskakujących zwrotów fabułę. Książka została wydana z okazji jubileuszów — 150-lecia i 800-lecia Zielonej Góry.
Wybierz stan zużycia:
WIĘCEJ O SKALI
Zostajemy w Zielonej Górze to wyjątkowa lektura dla fascynatów kolejnictwa oraz pasjonatów historii regionalnej w Polsce, a także dla tych, którzy cenią współczesną beletrystykę obyczajową. Książka przedstawia wspomnienia z życia społeczności miasta — zarówno jego kolejarzy, jak i pozostałych mieszkańców — pokazując obraz typowego, średniej wielkości polskiego miasta od drugiej połowy XX wieku aż po początki XXI wieku.Historia skupia się na trzech sąsiadach, którzy podczas dziewięciu wieczorów obchodów Winobrania w czasie pandemii odkrywają Zieloną Górę na nowo. Czy odczuwalne trudności pandemiczne, łączone z ich zamiłowaniem, mogą odmienić spojrzenie na rodzinne miasto i otaczających ich ludzi? Na kartach książki czytelnik odnajdzie refleksje nad tym, jak fascynacja lokalną historią potrafi wpłynąć na życie osobiste.Znaczącym walorem tej pozycji są niepublikowane wcześniej fotografie z życia zielonogórzan oraz ujęcia kolejowe, które spajają dynamiczną i pełną zaskakujących zwrotów fabułę. Książka została wydana z okazji jubileuszów — 150-lecia i 800-lecia Zielonej Góry.
