Wydawnictwo: Otwarte - wszystkie książki

Wydawnictwo Otwarte to polska oficyna wydawnicza, która zaistniała na rynku w 2006 roku. Właścicielem Wydawnictwa Otwarte jest SIW Znak. Co ważne, oficyna wydawnicza stworzyła w swoich ramach dodatkowe, interesujące marki, które promują określone typy literatury: Otwarte dla Ciebie promuje prozę kobiecą, Moondrive to wydawca książek dla młodzieży, a Otwarte na Świat to książki podróżnicze. Co więcej, Wydawnictwo Otwarte w 2009 i 2010 roku otrzymało nagrodę „Bestseller Empik” za książki Pierre'a Dukana, a w 2013 roku otrzymało ponownie nominację do tej nagrody w kategorii „literatura obca” za książkę „Poradnik pozytywnego myślenia” Matthew Quicka. Oficyna wydawnicza każdego roku wydaje kilka nowych propozycji książkowych, dlatego warto śledzić zapowiedzi i nowości wydawnicze.

Oferta wydawnicza Wydawnictwa Otwarte

Oficyna wydawnicza Wydawnictwo Otwarte specjalizuje się przede wszystkim w literaturze popularnej, prozie, książkach podróżniczych, poradnikach. Warto wskazać, że nakładem oficyny ukazała się bestsellerowa seria poradników o odżywianiu Pierre'a Dukana.

Nakładem oficyny Wydawnictwo Otwarte ukazały się między innymi serie: „Wybrani” C.J. Daugherty, „Pretty Little Liars” i „The Lying Game” Sary Shepard, „Szeptem” Becki Fitzpatrick, „Klątwa tygrysa” Colleen Houck, „Dotyk Julii” Tahereh Mafi.

Pod szyldem oficyny wydawniczej publikowane są książki między innymi Emily Giffin, Becca Fitzpatrick, Dariusza Rosiaka, Laurena Olivera i wielu innych znakomitych pisarzy.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner