Stan książek
Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich.
Nowa
Książka nowa.
Używany - jak nowa
Niezauważalne lub prawie niezauważalne ślady używania. Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji.
Używany - dobry
Normalne ślady używania wynikające z kartkowania podczas czytania, brak większych uszkodzeń lub zagięć.
Używany - widoczne ślady użytkowania
zagięte rogi, przyniszczona okładka, książka posiada wszystkie strony.
Ja, Ty - My. Radosne odkrywanie świata. Podręcznik. Klasa 3. Część 2. Szkoła podstawowa
Masz tę lub inne książki?
Sprzedaj je u nas
Z radością wkraczamy w kolejny rok szkolny, tym razem w trzeciej klasie. To wspaniałe uczucie móc towarzyszyć Wam w tej podróży przez świat nauki i przygód. Pisząc dla Was ten podręcznik, czuję, jak ogromnym zaszczytem i radością jest obserwowanie Waszej codzienności, Waszych uśmiechów i smutków, przygód i problemów, jakbym patrzyła na świat Waszymi oczami. Dzięki Wam pozostaję młoda duchem i pełna energii, jak Piotruś Pan, który razem z Wami udaje się na wyspę Nibylandii, pełną niecodziennych zdarzeń. Ta książka to Wasza własna wyspa przygód, która będzie Wam towarzyszyć przez cały rok. Mam nadzieję, że pokochacie jej postaci, będziecie emocjonować się ich przygodami i śmiać się z zabawnych sytuacji, które przeżywają. Życzę sobie, abyście sięgali po nią z własnej woli, z przyjemności, a nie z obowiązku. By była z Wami w szkole, w tramwaju, w autobusie, w kolejce po lody, na trzepaku, czy nawet w domu, ukryta pod kołdrą nocą. Moim marzeniem jest, aby pewnego dnia, może za miesiąc, rok, czy kilka lat, podjęliście wyzwanie i sami napisali książkę, która przyniesie innym radość i wzruszenie. Wszystko, co potrzeba, to otworzyć swoją wyobraźnię i po prostu pisać, pisać, pisać… Joanna Białobrzeska
Wybierz stan zużycia:
WIĘCEJ O SKALI
Z radością wkraczamy w kolejny rok szkolny, tym razem w trzeciej klasie. To wspaniałe uczucie móc towarzyszyć Wam w tej podróży przez świat nauki i przygód. Pisząc dla Was ten podręcznik, czuję, jak ogromnym zaszczytem i radością jest obserwowanie Waszej codzienności, Waszych uśmiechów i smutków, przygód i problemów, jakbym patrzyła na świat Waszymi oczami. Dzięki Wam pozostaję młoda duchem i pełna energii, jak Piotruś Pan, który razem z Wami udaje się na wyspę Nibylandii, pełną niecodziennych zdarzeń. Ta książka to Wasza własna wyspa przygód, która będzie Wam towarzyszyć przez cały rok. Mam nadzieję, że pokochacie jej postaci, będziecie emocjonować się ich przygodami i śmiać się z zabawnych sytuacji, które przeżywają. Życzę sobie, abyście sięgali po nią z własnej woli, z przyjemności, a nie z obowiązku. By była z Wami w szkole, w tramwaju, w autobusie, w kolejce po lody, na trzepaku, czy nawet w domu, ukryta pod kołdrą nocą. Moim marzeniem jest, aby pewnego dnia, może za miesiąc, rok, czy kilka lat, podjęliście wyzwanie i sami napisali książkę, która przyniesie innym radość i wzruszenie. Wszystko, co potrzeba, to otworzyć swoją wyobraźnię i po prostu pisać, pisać, pisać… Joanna Białobrzeska
