Stan książek
Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich.
Nowa
Książka nowa.
Używany - jak nowa
Niezauważalne lub prawie niezauważalne ślady używania. Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji.
Używany - dobry
Normalne ślady używania wynikające z kartkowania podczas czytania, brak większych uszkodzeń lub zagięć.
Używany - widoczne ślady użytkowania
zagięte rogi, przyniszczona okładka, książka posiada wszystkie strony.
Gorączka. Trylogia Afrykańska. Część 2
Masz tę lub inne książki?
Sprzedaj je u nas
Autor książki zabiera czytelników w podróż do Afryki, regionu sparaliżowanego epidemią eboli. Przemierzając ten pełen niebezpieczeństw i tajemnic kontynent, uczestniczy w ceremonii ofiarnej, przeprawia się przez lasy mangrowe oraz dżungle, gdzie spotyka polskiego pracownika kopalni diamentów i chwilowo staje się przemytnikiem. Świadczy o mrocznych historiach zabijania dzieci, a także o magicznych wierzeniach w duchy i zombie, które są głęboko zakorzenione w lokalnej kulturze. Wodnicka żona, serwowanie małpi i nietoperzowej pieczeni to tylko niektóre z osobliwych momentów, które mu towarzyszą. Obserwuje cierpienie umierających i obojętność na śmierć, prezentując wyrazisty obraz Afryki pozbawiony politycznej poprawności. Książka urzeka zarówno jako relacja z podróży, jak i opowieść o niezwykłych wydarzeniach, jakie miały miejsce w Gwinei, Sierra Leone i Liberii, które autor przemierzał nielegalnie, przez zielone granice.„Gorączka”, druga część Trylogii afrykańskiej, stanowi wyjątkowe sprawozdanie z Afryki w czasie epidemii eboli. Autor był jednym z nielicznych europejskich reporterów, i jedynym Polakiem, którzy odważyli się tam pojechać. Razem z mieszkańcami doświadczał uczucia niepokoju i strachu, które stały się również tytułami dwóch części tej książki. Pierwsze wydanie, opublikowane w 2015 roku pod tytułem „W piekle eboli”, zdobyło Bursztynowego Motyla imienia Arkadego Fiedlera.
Wybierz stan zużycia:
WIĘCEJ O SKALI
Autor książki zabiera czytelników w podróż do Afryki, regionu sparaliżowanego epidemią eboli. Przemierzając ten pełen niebezpieczeństw i tajemnic kontynent, uczestniczy w ceremonii ofiarnej, przeprawia się przez lasy mangrowe oraz dżungle, gdzie spotyka polskiego pracownika kopalni diamentów i chwilowo staje się przemytnikiem. Świadczy o mrocznych historiach zabijania dzieci, a także o magicznych wierzeniach w duchy i zombie, które są głęboko zakorzenione w lokalnej kulturze. Wodnicka żona, serwowanie małpi i nietoperzowej pieczeni to tylko niektóre z osobliwych momentów, które mu towarzyszą. Obserwuje cierpienie umierających i obojętność na śmierć, prezentując wyrazisty obraz Afryki pozbawiony politycznej poprawności. Książka urzeka zarówno jako relacja z podróży, jak i opowieść o niezwykłych wydarzeniach, jakie miały miejsce w Gwinei, Sierra Leone i Liberii, które autor przemierzał nielegalnie, przez zielone granice.„Gorączka”, druga część Trylogii afrykańskiej, stanowi wyjątkowe sprawozdanie z Afryki w czasie epidemii eboli. Autor był jednym z nielicznych europejskich reporterów, i jedynym Polakiem, którzy odważyli się tam pojechać. Razem z mieszkańcami doświadczał uczucia niepokoju i strachu, które stały się również tytułami dwóch części tej książki. Pierwsze wydanie, opublikowane w 2015 roku pod tytułem „W piekle eboli”, zdobyło Bursztynowego Motyla imienia Arkadego Fiedlera.
