Stan książek
Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich.
Nowa
Książka nowa.
Używany - jak nowa
Niezauważalne lub prawie niezauważalne ślady używania. Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji.
Używany - dobry
Normalne ślady używania wynikające z kartkowania podczas czytania, brak większych uszkodzeń lub zagięć.
Używany - widoczne ślady użytkowania
zagięte rogi, przyniszczona okładka, książka posiada wszystkie strony.
Co by było, gdyby
Masz tę lub inne książki?
Sprzedaj je u nas
Pochodząca z licznej, rolniczej rodziny Zosia, dąży do zdobycia wykształcenia, aby wyrwać się ze swojego środowiska. Obserwując, jak bliscy ulegają nałogowi alkoholowemu, przysięga sobie, że nigdy nie podąży tą samą ścieżką. Spotyka Mateusza podczas studenckiego obozu w górach. Choć pochodzą z różnych miejsc - ona z Żuław, on ze Śląska - łączy ich, poza miłością od pierwszego wejrzenia, również rodzinna skłonność do uzależnień. Ich związek jest pełen emocjonujących momentów, zarówno wzlotów, jak i upadków. "Co było, gdyby" to nie tylko opowieść o Zosi i jej silnie zżytej rodzinie, ale również refleksja na temat alkoholizmu jako choroby, która może dotknąć każdego - nawet ludzi takich jak Stefaniakowie czy Bystrzyccy, którzy są uczciwi i ciężko pracują.
Wybierz stan zużycia:
WIĘCEJ O SKALI
Pochodząca z licznej, rolniczej rodziny Zosia, dąży do zdobycia wykształcenia, aby wyrwać się ze swojego środowiska. Obserwując, jak bliscy ulegają nałogowi alkoholowemu, przysięga sobie, że nigdy nie podąży tą samą ścieżką. Spotyka Mateusza podczas studenckiego obozu w górach. Choć pochodzą z różnych miejsc - ona z Żuław, on ze Śląska - łączy ich, poza miłością od pierwszego wejrzenia, również rodzinna skłonność do uzależnień. Ich związek jest pełen emocjonujących momentów, zarówno wzlotów, jak i upadków. "Co było, gdyby" to nie tylko opowieść o Zosi i jej silnie zżytej rodzinie, ale również refleksja na temat alkoholizmu jako choroby, która może dotknąć każdego - nawet ludzi takich jak Stefaniakowie czy Bystrzyccy, którzy są uczciwi i ciężko pracują.
