Wydawnictwo: Novae Res - wszystkie książki

Wydawnictwo Novae Res to polska oficyna wydawnicza, która powstała w 2007 roku. Warto wskazać, że wydawnictwo jest największą działającą oficyną wydawniczą na Pomorzu, która do tej pory opublikowała ponad 2000 tytułów z zakresu beletrystyki oraz literatury popularnonaukowej. 2012 roku oficyna za swoją działalność otrzymała wyróżnienie Kapituły Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku organizowanego przez Fundację Kronenberga i City Handlowy. Natomiast w 2017 roku wydawnictwo został nagrodzony statuetką lidera wśród opiniotwórczych wydawnictw książkowych w IV edycji konkursu „Polish Businesswomen Awards” magazynu „Businesswoman & Life“ oraz laureatem XX edycji konkursu WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców, w kategorii „działalność naukowa, edukacyjna i badawczo-rozwojowa”.

Każdego roku pod szyldem oficjalny publikowanych jest ponad 200 nowości, zaś w mediach pojawia się przeszło 1000 recenzji wydanych książek. Z tego względu czytelnicy zainteresowani publikowaną tematyką powinni na bieżąco śledzić nowości oraz zapowiedzi wydawnicze, by nic nie umknęło ich czytelniczej uwadze.

Oferta wydawnicza oficyny Novae Res

Oferta wydawnicza oficyny Novae Res skupia się przede wszystkim na dystrybucji i promocji literatury z zakresu beletrystyki oraz literatury popularnonaukowej. Celem oficyny wydawniczej jest publikowanie wysokiej jakości, ambitnych książek, które przyciągają zarówno zdolnych autorów, jak i czytelników o wysokich oczekiwaniach.

Celem oficyny wydawniczej jest aktywne wspieranie i promowanie debiutantów. Pod szyldem oficyny ukazały się debiutanckiej powieści między innymi: Piotra C., Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, Niny Reichter, Jolanty Kosowskiej czy Magdaleny Knedler.

Pod szyldem oficyny okazały się między innymi takie książki jak:n”Bladość powłok” autorstwa Marcina Pełka, „Galeria” autorstwa Beaty Woźniak i Daniela Koziarskiego, „Nieczysta gra” autorstwa Stanisława Sałata, czy „Kula” mentorstwo Łucji Jaksz Alves.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner