Wydawnictwo: Ze Słownikiem - wszystkie książki

Oficyna wydawnicza [ze słownikiem] przyjęła bardzo ciekawą nazwę dla swojej firmy. Nazwa ta jednoznacznie wskazuje na profil działalności, jaki przyjęło wydawnictwo i typ publikacji, jakie zostają tworzone przez pracowników. Oficyna wydawnicza [ze słownikiem] bowiem oferuje unikalne na polskim runku publikacje książek w językach obcych, które posiadają podręczny słownik. Na początku działalności, oficyna oferowała jedynie publikacje w języku angielskim, ale aktualnie wydawnictwo poszerzyło swój asortyment o wydania w języku francuskim, rosyjskim oraz włoskim. Celem oficyny jest ułatwienie czytelnikom zrozumienia czytanych powieści, pozostawiając odbiorcom niezbędne interpretacje znaczeń i kontekstów, sprawiając jednocześnie, że czytanie staje się dużo bardziej przyjemne, a nauka języka mniej kłopotliwa.

Wydawnictwo [ze słownikiem]

Nazwa oficyny wydawniczej [ze słownikiem] jednoznacznie wskazuje na ofertę wydawnictwa. Oficyna skupia się przede wszystkim na publikacji książek w obcych językach wraz z zamieszczonymi słownikami. Należy również podkreślić, że oficyna wydawnicza skupia się przede wszystkim na książkach po angielsku. W asortymencie wydawnictwa [ze słownikiem] znajdują się książki dla osób początkujących, wówczas pozycjami godnymi polecenia są pozycje takie jak: „Doktor Dolittle i jego zwierzęta” czy „Alicja w Krainie Czarów”. Pozycje te stanowią doskonałe książki do nauki języków. Niemniej jednak w ofercie wydawniczej nie brakuje również pozycji dla zaawansowanych czytelników, którzy opanowali już język obcy i od dawna sięgają po książki należące do literatury angielskiej. Czytelnicy, których umiejętności językowe pozwalają na sięgnięcie po książki dla zaawansowanych, powinni zainteresować między innymi pozycjami takimi jak „Drakula” czy „Przygody Sherlocka Holmesa”. Poza książkami w językach obcych z podręcznymi tłumaczeniami, w ofercie wydawnictwa znajdują się również materiały, które wspomagają naukę języka obcego, takie jak słownik frekwencyjny czy słownik zapożyczeń.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner