Klasa 4

Lektury i opracowania lektur dla klasy 4 szkoły podstawowej

Czytanie rozwija dziecko: poszerza zasób jego słownictwa, zmusza do myślenia i analizy oraz co najważniejsze – może stać się dla pociechy ciekawą rozrywką. Odpowiednio dopasowane lektury szkolne, które przerabia klasa 4 to ważny element edukacji młodego człowieka, który może odcisnąć piętno na jego przyszłym podejściu do aktywności, jaką jest czytanie książek.

Lektury dla klasy 4 szkoły podstawowej często zostają w pamięci uczniów na wiele lat, a w dorosłym życiu bywają źródłem sentymentu. „Akademia Pana Kleksa” Brzechwy to chyba jedna z tych książek, które są w stanie wywrzeć na małym czytelniku ogromne wrażenie i wprowadzić go w świat wyobraźni. Lektury do klasy 4 szkoły podstawowej są wybierane ze zrozumieniem dla potrzeb i możliwości dzieci w tym przedziale wiekowym.

Lektury czwartoklasisty to doskonały sposób na to, by zachęcić dziecko do samodzielnego czytania i wyciągania wniosków przez analizę tekstu. Obowiązkowe lektury, jakich wymaga klasa 4 odpowiadają bowiem predyspozycjom dzieci na tym poziomie edukacji podstawowej. Lektury czwartej klasy podstawówki są też bardzo dobrym treningiem umiejętności czytania. Z kolei opracowania lektur, jakie przerabia klasa 4 to opcja na szybkie przypomnienie sobie fabuły przeczytanej książki, występujących w nich postaci itp. Streszczenie lektur, których oczekuje szkoła podstawowa – klasa 4 jest również ciekawą opcją na krótkie „powtórzenie” książki, którą dziecko przeczytało.

Nasza oferta jest tworzona z myślą o potrzebach małych czytelników, dlatego jednym z jej elementów są obowiązkowe lektury do klasy 4 szkoły podstawowej. Wierzymy, że szkolne lektury mogą mieć ogromny wpływ na czytelnicze perypetie uczniów, w związku z czym dokładamy wszelkich starań, by dostępny asortyment książek dla dzieci w poszczególnych przedziałach wiekowych był możliwie jak najbardziej zróżnicowany. Proponujemy książki nowe i używane, jednocześnie dbając o atrakcyjność cenową i sprawną realizację zamówień złożonych przez naszych klientów. Zapraszamy!

Pokaż na stronie

30

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia
opineo

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner