J.K. Rowling - książki

J.K. Rowling a właściwie Joanne Murray jest autorką siedmiu książek fanstasy o Harrym Potterze, które zostały opublikowane w latach 1997-2007. Przygody Harry'ego, Rona i Hermiony w Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry sprzedały się w ponad 500 milionach egzemplarzy, przetłumaczone na ponad 80 języków i zachwyciły fanów kina na całym świecie. Na cele charytatywne J.K. Rowling napisała trzy tomy towarzyszące serii. Jeden z nich, Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, posłużył jako inspiracja dla nowej serii filmów, których scenariusze również pochodzą spod pióra Rowling.

Joanne Kathleen Rowling kontynuowała historię Harry'ego w sztuce Harry Potter and the Cursed Child, którą napisała wraz ze scenarzystą Jackiem Thorne'em i reżyserem Johnem Tiffanym. Uznaną sztukę można teraz oglądać w kinach w Europie, Ameryce Północnej i Australii. Rowling otrzymała wiele nagród i wyróżnień za swoją pracę. Poprzez swoją fundację Volant na różne sposoby angażuje się w działalność charytatywną, a ze swoją organizacją Lumos prowadzi kampanię na rzecz świata bez domów dziecka i ponownego zjednoczenia rodzin. Rowling zawsze będzie pisarką i jest najszczęśliwsza, kiedy może usiąść w pokoju i zmyślać. Mieszka w Szkocji z rodziną.

J.K. Rowling - dostępne książki

Pokaż na stronie

30

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2020!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner