Gok Wan - sylwetka autora

Data i miejsce urodzenia:
9 Listopada 1947 w Leicester
Kraj pochodzenia:
Wielka Brytania
Język:
angielski
Ważne dzieła:
Jak dobrze wyglądac nago, Lata chude, lata tłuste. Moja autobiografia

Gok Wan to popularna osobowość telewizyjna oraz projektant modowy. Prowadzący bardzo popularnego programu telewizyjnego – „Jak dobrze wyglądać nago”, który zresztą przyniósł mu dużą rozpoznawalność. W dorobku zawodowym Goka Wana na szczególną uwagę zasługują również jego książki. Gok Wan wydał kilka publikacji, podejmując w swojej działalności literackiej ciekawą tematykę, nie tylko modową. „Chińska kuchnia Goka” to książka kucharska Goka Wana, w której autor zawarł kilkadziesiąt przepisów na smaczne, chińskie potrawy. Świetna propozycja dla osób lubiących gotować lub chcących lepiej zgłębić tajemnice chińskiej kuchni. Interesująca i napisana w przystępny, zrozumiały sposób, będzie doskonałym uzupełnieniem kolekcji książek kucharskich.

Inne książki Goka Wana, które można znaleźć na polskim rynku to: „Jak dobrze wyglądać nago” oraz „Lata chude, lata tłuste”. „Jak dobrze wyglądać nago” to świetny, ciekawy, napisany przystępnym językiem oraz naszpikowany wieloma przydatnymi wskazówkami poradnik dotyczący tego, jak się ubierać, żeby wysunąć na pierwszy plan atuty swojej sylwetki. Gok Wan udowadnia, że odpowiednio dobrany strój może całkowicie zmienić wygląd, oczywiście w pozytywny sposób. Nie każdy natomiast wie, jak prawidłowo dopasowywać ubrania, żeby osiągnąć pożądany efekt, dlatego poradnik o podobnej tematyce może okazać się świetnym początkiem zmian w garderobie. „Jak dobrze wyglądać nago” to świetna propozycja czytelnicza dla osób, które chętnie wybierają książki: moda, uroda, savoir vivre – poradniki mogą bowiem okazać się bardzo pouczającą lekturą.

„Lata chude, lata tłuste”, czyli autobiograficzna książka Goka Wana, to z kolei zapis jego życiowych rozterek, problemów, również tych z wagą oraz historia sukcesu zawodowego. Bardzo ciekawie napisana książka, po którą warto sięgnąć nie tylko, jeśli jest się fanem Goka Wana lub osobą zaciekawioną jego postacią. Gok Wan pokazuje, że sukces nie zawsze przychodzi łatwo i nawet osoby rozpoznawalne muszą walczyć z własnymi problemami.

Gok Wan - bestsellery
Twarda , W magazynie
Używana Wyprzedaż Okazja

Taniej o 31.80 zł 34.90 zł

Twarda , W magazynie
Używana Wyprzedaż Okazja

Taniej o 44.61 zł 59.10 zł

Broszurowa , W magazynie
Używana Wyprzedaż Okazja

Taniej o 29.36 zł 35.70 zł

Gok Wan - wszystkie książki

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner