Skupszop.pl to portal, dzięki któremu możesz sprzedać
online wszystkie swoje przeczytane i używane książki.

  • 1. Książki na sprzedaż Dodaj książki, które chcesz sprzedać
  • 2. Twoje dane Dodaj swoje dane do sprzedaży
  • 3. Podsumowanie i sposób wysyłki Potwierdź sposób dostawy

Katowice – skup książek: pozbądź się niepotrzebnych egzemplarzy!

Jeżeli Twoja domowa biblioteczka pęka w szwach, czas na pozbycie się niepotrzebnych książek! Szukasz antykwariatu i skupu starych książek w Katowicach? W takim razie koniecznie sprawdź ofertę Skupszopu i dowiedz się, dlaczego warto z niej skorzystać!

Katowice: skup starych książek – przeorganizuj domową biblioteczkę

Chcesz znaleźć skup używanych książek w Katowicach? Jeżeli jesteś zainteresowana(y) sprzedażą swoich książek, zapraszamy do Skupszopu. Skupszop to internetowy skup książek, dlatego możesz z niego skorzystać bez względu na to, w jakim miejscu Polski mieszkasz. Nasza specjalność to skup i sprzedaż książek. Katowice to duże miasto, dlatego jeżeli wolisz nie dojeżdżać do punktów stacjonarnych, w wyszukiwarkę, którą znajdziesz na stronie internetowej Skupszopu, wpisz kod ISBN z książki, którą chcesz sprzedać i sprawdź, czy jesteśmy zainteresowani jej odkupieniem. Dzięki wpisaniu kody sprawdzisz również cenę, jaką jesteśmy w stanie Ci zaproponować. Upewnij się również, czy stan techniczny Twojej książki może być przez nas zaakceptowany.

Interesuję Cię skup książek z dojazdem w Katowicach? Oferta Skupszopu może się okazać dla Ciebie strzałem w dziesiątkę, proponujemy bowiem aż dwie metody wysyłki – obie darmowe. Możesz zdecydować się, między innymi, na odebranie książek przez kuriera, dzięki czemu, jeżeli masz w planach sprzedaż swoich książkowych zbiorów, nie musisz nawet wychodzić z domu. Minimalna kwota sprzedaż to 40 złotych. Pieniądze wyślemy na Twoje konto najpóźniej w ciągu 48 godzin od przyjęcia paczki z książkami. 

Skupszop to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu. Ponadto, w naszej ofercie znajdziesz bardzo szeroki wybór książek, zarówno nowych, jak i używanych, w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu możesz uzupełnić domową biblioteczkę o nowe pozycje czytelnicze. Chcemy zaproponować naszym klientom możliwie jak najbardziej różnorodny asortyment książek, podręczników i komiksów. Stan techniczny każdej książki jest opisany za pomocą specjalnej skali, dzięki czemu łatwiej podejmiesz decyzję dotyczącą zakupu. Zapraszamy – razem ze Skupszopem sprzedasz stare książki i kupisz kolejne egzemplarze, nowe lub używane!

Książki na sprzedaż

Do minimalnej kwoty skupu 40,00zł brakuje jeszcze 40zł
Produkt Cena Ilość Wartość  
DANE SPRZEDAJĄCEGO
W kolejnym kroku podasz dane
do wypłaty pieniędzy za Twoje książki

O SKUPSZOP.PL

Masz pytania?
Zadzwoń: +48 535 494 643
Napisz: info@skupszop.pl

APLIKACJA MOBILNA

Pobierz aplikację i sprawdź cenę swojej książki skanując
kod kreskowy telefonem.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

ODBIÓR I WYSYŁKA