Piotr Jakub Karcz - sylwetka autora
Piotr Jakub Karcz już w młodości zaczął wyrażać swoje artystyczne zainteresowania poprzez tworzenie poezji, rysowanie komiksów i występy na scenach szkolnych teatrów. Szesnastoletni Karcz zadebiutował jako powieściopisarz. Jego dzieło, „Banda”, przyniosło mu nagrodę Muzeum Jana Kasprowicza w Inowrocławiu. Jego wiersze były regularnie publikowane w lokalnych gazetach i prezentowane podczas wieczorków poetyckich w szkołach oraz domach kultury.
Z wykształcenia Piotr Karcz jest inżynierem, ukończył Wydział Budownictwa Akademii Techniczno-Rolniczej w Bydgoszczy (obecnie znanej jako Politechnika Bydgoska) oraz Université Blaise-Pascal w Clermont-Ferrand we Francji. Po wielu latach pracy w korporacjach zdecydował się porzucić tę ścieżkę na rzecz poświęcenia się całkowicie sztuce. Obecnie oprócz pisania kolejnych książek zajmuje się zawodowo fotografią, retuszem oraz montażem filmów. Współpracując z grupą bydgoskich fotografów, prezentuje swoje prace na różnych wystawach. Również tworzy felietony dotyczące nowinek technologicznych.
Karcz mieszka w Bydgoszczy, ale szczególne miejsce w jego sercu zajmuje Lizbona, której urok opisał w swojej powieści „Lalka bez głowy”. Sam autor przyznaje, że jego żywa wyobraźnia oraz wyjątkowa wrażliwość emocjonalna mogą czasem bardziej przeszkadzać niż pomagać w codziennym życiu. Więcej informacji o nim można znaleźć na jego stronie na Facebooku: https:\/\/https://******.**\/Piotr.Jakub.Karcz\/.
Piotr Jakub Karcz - wszystkie książki
Opinie naszych klientów
Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)
joanna_st