Jeffrey Archer - książki

Jeffrey Archer urodził się 15 kwietnia 1940 roku w Londynie, w Wielkiej Brytanii.  Angielski autor powieści sensacyjnych, książek kryminalnych oraz fikcji politycznej. Swoja burzliwą karierę rozpoczął jako polityk. Popularność przyniosła mu dopiero praca pisarza. Przełomowym utworem była książka “Kain i Abel”. Napisał również serię “Kroniki rodziny Cliftonów”, “Dziennik więzienny” “Pierwszy między równymi” oraz “Tajemnica autoportretu. Fałszywe wrażenie”.

Obecnie jest jednym z najbardziej utytułowanych autorów w Anglii oraz ulubionych  gawędziarzy na świecie. Jego prace zajmują czołowe miejsca na listach bestsellerów na całym świecie. Łącznie książki pisarza sprzedały się w nakładzie ponad 100 milionów egzemplarzy w 61 krajach oraz 27 językach. Jest jedynym autorem, który stał się popularny wśród beletrystyki, opowiadań i literatury faktu. Jeffrey jest także kolekcjonerem dzieł sztuki i licytatorem amatorskim. 
 

Jeffrey Archer - dostępne książki

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2020!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner