Gregg Braden - sylwetka autora

Data i miejsce urodzenia:
28 Czerwca 1954 w Missouri
Kraj pochodzenia:
Stany Zjednoczone
Język:
angielski
Ważne dzieła:
Tajemnice zagubionej modlitwy, Boska matryca, Uzdrawianie wiary odrzucając fałszywe przekonania, Kod Boga. Boski pierwiastek w każdym z nas, Głęboka prawda. Ostatnia szansa ludzkości, Punkt zwrotny .Transformacja świadomości w ...
Nagrody:
New Thought Walden Award

Gregg Braden to bardzo znany amerykański pisarz, którego działalność literacka koncentruje się w dużej mierze wokół tematyki New Age, medytacji oraz duchowości, często omawiając dane zagadnienie również w odniesieniu do zdobyczy naukowych. Książki Gregga Bradena to ciekawe lektury, cieszące się popularnością również zagranicą, w związku z czym są tłumaczone na wiele języków obcych, w tym także język polski. Mogą być bardzo ciekawą propozycją dla osób, które często sięgają po pozycje czytelnicze z kategorii, jaką jest: ezoteryka i parapsychologia – książki Bradena wyróżnia przede wszystkim ciekawy, przystępny język.

„Kody mądrości. Starożytne słowa, które przebudowują połączenia neuronalne w mózgu i uzdrawiają serce” to książka Gregga Bradena, w której autor, jak wskazuje jej tytuł, bardzo dużo miejsca poświęca istnieniu szczególnych słów, które jego zdaniem można zastosować w określonych sytuacjach. Z kolei książka „Człowiek jako projekt. Od ewolucji z przypadku do transformacji z wyboru” to publikacja, w której pisarz wchodzi w polemikę z nauką w kwestii dotyczącej ewolucji człowieka.

„Punkt zwrotny” to książka Gregga Bradena, w której pisarz skupia się przede wszystkim na tym, w jaki sposób poradzić sobie z współczesnymi zmianami. „Głęboka prawda. Ostatnia szansa ludzkości” jest z kolei próbą odpowiedzi na pytanie, co zrobić, żeby nie doprowadzić do światowego konfliktu zbrojnego. Inne książki w dorobku Gregga Bradena to takie tytuły, jak: „Kod Boga. Boski pierwiastek w każdym z nas”, „Kwantowa więź. Od fizyki do cudów”, „Czas fraktalny”, „Tajemnice zagubionej modliwy” oraz „Boska matryca”. W bestsellerowej książce „Efekt Izajasza. Gdy modlitwa i proroctwa łączą się z fizyką kwantową”, autor próbuje przedstawić, w jaki sposób tytułowa fizyka kwantowa łączy się z tekstem napisanym przez proroka Izajasza, natomiast publikacja „Uzdrawianie wiary odrzucając fałszywe przekonania” została poświęcona kwestiom związanym z możliwie jak najbardziej pełnym korzystaniem z własnych zdolności umysłowych.

Gregg Braden - bestsellery
Gregg Braden
Broszurowa , 72h wysyłka
Nowa Wyprzedaż Okazja

Taniej o 14.88 zł 49.40 zł

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner