Chris Carter - sylwetka autora

Data i miejsce urodzenia:
14 Lipca 1965 w Brasilia, Dystrykt Federalny
Kraj pochodzenia:
Brazylia
Język:
Portugalski
Gatunek literacki:
Ważne dzieła:
Krucyfiks, Nocny prześladowca, Geniusz zbrodni, Galeria umarłych
Nagrody:
PGA Most Promising Producer in Television

Chris Carter to urodzony w Brazylii pisarz specjalizujący się przede wszystkim w tematyce kryminalnej. Jego książki nie tylko wciągają, ale są również niesamowicie intrygujące, między innymi, z uwagi na specyficzne doświadczenie zawodowe autora – Carter ma za sobą pracę z kryminalistami. Twórczość Chrisa Cartera to nie lada grata dla wszystkich, którzy lubią książki kryminały w najlepszym wydaniu. Chcąc rozpocząć przygodę z książkami Chrisa Cartera warto sięgnąć najpierw po pierwszy tom cyklu literackiego – „Robert Hunter”, czyli „Krucyfiks”. W tym tomie poznajemy postać detektywa Roberta Huntera, który staje przed bardzo trudnym zadaniem – wraca do niego sprawa sprzed lat, którą musi wyjaśnić. Książka zdecydowanie zaciekawia i trzyma w napięciu!

Kolejność książek Chrisa Cartera z cyklu o detektywie Robercie Hunterze to: „Krucyfiks”, „Egzekutor”, „Nocny prześladowca”, „Rzeźbiarz śmierci”, „Jeden za drugim”, „Geniusz zbrodni”, „Jesteś śmiercią”, „Rozmówca”, „Galeria umarłych” oraz „Polowanie na zło”. W 2020 roku wydano również kolejną książkę Chrisa Cartera z cyklu „Robert Hunter” – „Written in blood”. Nowa książka Chrisa Cartera to świetne uzupełnienie serii poświęconej detektywowi. Czytając po kolei, chronologicznie książki Chrisa Cartera czytelnik zanurza się w wykreowany przez pisarza świat wciągającej fabuły.

Kryminały Chrisa Cartera to przykład literatury na bardzo wysokim poziomie. Plastyczne postacie i intrygujące historie sprawiają, że od książek pisarza zdecydowanie trudno się oderwać. W każdej kolejnej książce cyklu Robert Hunter musi sprostać kolejnym wyzwaniom, a stawka, jak to w pracy detektywa zwykle bywa, zawsze jest bardzo wysoka. Książki Chrisa Cartera to również świetny sposób na to, żeby dopiero zacząć czytać książki kryminalne, zapewniając sobie udane wejście do świata lektur o podobnej tematyce. Świetnie wykreowana fabuła i autentyzm sprawiają, że od jego twórczości zdecydowanie trudno się oderwać – idealne książki na czytelniczy wieczór pełen wrażeń.

Chris Carter - bestsellery
Chris Carter
Broszurowa , W magazynie
Używana Okazja

Taniej o 21.00 zł 38.00 zł

Chris Carter
Broszurowa , 72h wysyłka
Nowa Wyprzedaż Okazja

Taniej o 11.45 zł 38.00 zł

Chris Carter
Broszurowa , 72h wysyłka
Nowa Wyprzedaż Okazja

Taniej o 12.02 zł 39.90 zł

Chris Carter
Broszurowa , 72h wysyłka
Nowa Wyprzedaż Okazja

Taniej o 12.92 zł 42.90 zł

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner