Wydawnictwo Kobiece to białostocka oficyna, która na swoim koncie ma już ponad 400 publikacji. Wydawnictwo powstało w 2008 roku i od samego początku jest jednym z ważniejszych wydawnictw kobiecych. Zebrane doświadczenia, kolejne sukcesy i ogromna pasja do książek wydawców zaowocowały poszerzeniem oferty, obejmować ona miała już nie tylko książki kobiece, ale również Inspirujące książki kierowane do różnych odbiorców. Co więcej, Wydawnictwo Kobiece odpowiadając na potrzeby czytelników stworzyło również nowe marki na rynku wydawniczym, w których publikowane są książki z literatury faktu, reportażu, kryminału oraz literatury pięknej, a także Young, na których wykonywane są książki dla dzieci oraz młodzieży. Każdego roku wydaje kilka nowych tytułów, dlatego warto śledzić nowości i zapowiedzi wydawnicze.

Oferta wydawnicza Wydawnictwa Kobiece

Wydawnictwo Kobiece to niewątpliwie wyjątkowa oficyna, która powstała w odpowiedzi na oczekiwania kobiet. Oficyna Kobiece tworzona jest przez kobiety, które czujnym okiem ukazują publikacje z zakresu literatury obyczajowej, biografii, literaturę non-fiction oraz poradniki – zarówno polskich autorów, jak i tłumaczenia.

Wydawnictwo Kobiece proponuje swoim czytelnikom różnorodną tematykę, co spotkało się z uznaniem nie tylko odbiorców. Oficyna jest pionierem w licznych rankingach książkowych bestsellerów. Do najchętniej wybieranych książek Wydawnictwa Kobiecego należą między innymi: „Był sobie pies” i „O psie, który uratował święta” autorstwa W. Bruce’a Camerona, „Kołysanka z Auschwitz” Mario Escobara, „Do wszystkich chłopców, których kochałam” autorstwa Jenny Han, „Skowyt wilka” autorstwa Aleksandry Mantorski, „Wszystko co chcielibyście wiedzieć o życiu po życiu” autorstwa Hollistera Randa „Dla nas zawsze będzie lato” autorstwa Jennyego Hana, „Nauczyciel z Getta” autora Mario Escobara, czy „Bez ciebie nie ma lata” autorstwa Jennyego Hana.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner