Wydawnictwo: Wojciech Sumliński Reporter - wszystkie książki

Wojciech Sumliński to polski dziennikarz śledczy, a także publicysta i psycholog. Urodził się piętnastego kwietnia 1969 roku w Warszawie, a wychowywał się na Żoliborzu. Pracował jako konsultant dowódcy jednostki do spraw psychoprofilaktyki pilotów. Dodatkowo działał także jako dziennikarz śledczy w lokalnej prasie. Pełnił również funkcję redaktora naczelnego „Słowa Podlasia”. Sumliński stworzył również cykliczny program TVP, który emitowany był pd tytułem „Oblicza prawdy”, dotyczył on działalności Służby Bezpieczeństwa.

Oferta wydawnicza oficyny Wojciech Sumliński Reporter

Nakładem Wydawnictwa Wojciech Sumliński Reporter ukazały się między innymi książki autorstwa Wojciecha Sumlińskiego. Niektóre z nich dzieli z innymi autorami. Zdecydowaną większość tytułów stanowią pozycje dotyczące areny politycznej w naszym kraju, a także kościoła i duchownych.
Wśród książek godnych uwagi, które ukazały się pod szyldem wydawnictwa Wojciech Sumliński Reporter znajdują się takie tytuły, jak chociażby: „Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera”, „To tylko Mafia” czy „Oficer. Czego ludzie żałują przed śmiercią”. Pierwsza z książek opowiadała o losach jednego z polskich posłów, a także przewodniczącego partii Samoobrona, Andrzeja Leppera. Druga z pozycji związana jest tematycznie z polską mafią, przedstawiając postaci z obu stron barykady. Ostatnia z wymienionych pozycji natomiast przedstawia historię jednego z oficerów ABW, jednocześnie ujawniając, w jaki sposób dokładnie działają służby specjalne. Poza wymienionymi wyżej pozycjami nakładem wydawnictwa ukazały się też, między innymi: „Popiełuszko zabił się sam!”, „Ksiądz. Historia zawierzenia silniejszego niż śmierć” czy „Pogorzelisko”. Poza książkami Wydawnictwo Wojciech Sumliński Reporter oferuje również audiobooki i kalendarze.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner