Wydawnictwo: Waneko - wszystkie książki

Wydawnictwo Waneko zostało założone w 1999 roku i od tamtej pory zbudowało silną pozycję w branży wydawniczej. Dzięki niemu na polskim rynku ukazują się najpopularniejsze japońskie mangi. Mangi od oficyny wydawniczej Waneko wyróżniają się wysokiej jakości tłumaczeniami. Jak samo wydawnictwo zaznacza „dobra manga to nasza specjalność”. Głównym celem wydawnictwa jest promocja oraz popularyzacja najwyższej jakości mangi na polskim rynku księgarskim. Co roku, nakładem Waneko ukazuje się szereg najnowszych tytułów rodem z samej Japonii. W ofercie znajdziemy między innymi: „Pandora Hearts”, „Ao no Exorcist”, „Kuroko's Basket”, „Sekaiichi Hatsukoi?” i wiele innych pozycji, które bez wątpienia zainteresują miłośników mangi. 

Pierwsza wydana przez Waneko manga to seria „Cześć, Michael!” autorstwa Makoto Kobayashiego. Książka ta podbiła serca miłośników mangi na całym świecie. Również w Polsce bardzo dobrze się przyjęła. Wydawnictwo Waneko wydało 8 tomików tej mangi w latach 1999-2000, dostępnych także dziś. W 2002 roku ukazał się dodatkowy, 9 tom. Zawiera on usunięte z poprzednich części opowiadania. W efekcie tych 9 tomów jest pełnym zbiorem historii znanych z oryginalnego japońskiego wydania mangi. O czym opowiada manga „Cześć, Michael!”? Seria składa się z luźno związanych ze sobą historii,  w których głównym bohaterem jest rudy kot Michael. Choć na pierwszy plan wysuwa się zwierzę o przyjemnym pyszczku, to manga ta nie jest skierowana bezpośrednio do dzieci. 

Dla tych, co dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z mangą, wydawnictwo oferuje najpopularniejsze pozycje na całym świecie. Co ciekawe, manga pochodzi z połączenia  drzeworytu ukiyo-e i wschodniego stylu rysowania z zachodnimi technikami. Swoją obecną formę przybrała natomiast krótko po II wojnie światowej. Bogaty asortyment wydawnictwa  Waneko to także tytuły dla fanów mangi, którzy szukają wyjątkowych i mniej znanych pozycji. Każdy więc znajdzie mangę odpowiednią dla siebie. 

Wydawnictwo Waneko w ofercie SkupSzop

Szukasz wysokiej jakości książek w niskich cenach? Odpowiedzią jest SkupSzop - czyli wyjątkowe miejsce, gdzie dajemy książkom drugie życie. W naszej ofercie znajdziesz ponad 8000 tytułów o różnorodnej tematyce od wielu wydawców. Na wirtualnych półkach mamy między innymi książki od wydawnictwa Waneko. Jest to największe wydawnictwo w Polsce zajmujące się publikacją mangi najlepszej klasy. Jeśli więc szukasz mangi na najwyższym poziomie w atrakcyjnych cenach, to trafiłeś lub trafiłaś w odpowiednie miejsce.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner