Historia Wydawnictwa WAM sięga aż 1872 roku, kiedy to zostało założone w Krakowie. Obecnie jest to największe wydawnictwo w Polsce zajmujące się tematyką religijną. Jednak w ofercie oficyny znajdziemy także tytuły o tematyce naukowej, popularnonaukowej, czy filozoficznej. Wydawnictwo WAM publikuje książki takie jak Myśl filozoficzna, czy Myśl pedagogiczna. Co roku w ofercie wydawnictwa pojawia się ponad 200 nowych tytułów, a 150 zostaje wznowionych. Należą do nich między innymi modlitewniki, katechizmy, rozprawy naukowe, literatura piękna, biografie, książki młodzieżowe oraz kucharskie, w tym popularne przepisy siostry Anastazji.

Co więcej, wydawnictwo WAM jest największym wydawcą podręczników do nauki religii w Polsce. Wśród autorów znajdziemy osobowości współczesnej kultury, takich jak biskup Grzegorz Ryś, ks. Tomáš Halík, s. Małgorzata Chmielewska, ks. Adam Boniecki, James Martin SJ, Szymon Hołownia, Grzegorz Kramer SJ, Tomasz Nowak OP, Katarzyna Olubińska, Marek Zając, Tomasz Krzyżak, Marek Kamiński i wielu innych. Ponadto WAM może pochwalić się wieloma nagrodami oraz wyróżnieniami, w tym Nagrodą Magellana, Feniksa 2014 oraz wiele innych.

Wydawnictwo WAM w ofercie SkupSzop - postaw na książki w atrakcyjnych cenach 

SkupSzop szukamy używanym książkom nowego domu i dajemy im drugie życie. Wiele pozycji, które do nas trafia to nadwyżki produkcyjne pozyskiwane bezpośrednio od wydawców. W efekcie egzemplarze są w idealnym stanie, ale niższych cenach. Zajmujemy się także skupowaniem książek już niechcianych od osób prywatnych. W takim przypadku każdą pozycję dokładnie przeglądamy i oceniamy. Stan książki znajdziesz w opisie, dzięki temu nie kupujesz kota w worku. Większość z dostępnych książek nadaje się nawet na prezent. 

W ofercie SkupSzop znajdziesz ponad 8000 różnorodnych tytułów od wielu wydawnictw. W tym od WAM-u. Jeśli więc szukasz książek o tematyce religijnej (i nie tylko) w atrakcyjnych cenach, to postaw na SkupSzop. Nasza internetowa księgarnia to wyjątkowe miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. 

Co więcej, zajmujemy się nie tylko sprzedażą książek, ale także ich skupowaniem. Możesz więc odsprzedać nam już niechciane tytuły. Jak to zrobić? To proste - wpisz numer ISBN książki i zobacz, czy jest na nią zapotrzebowanie. Od razu pokazujemy także, ile jesteśmy w stanie Ci za daną książkę zapłacić. Kolejnym krokiem jest zamówienie kuriera. Przesyłki odbieramy na nasz koszt. Sprzedaż w SkupSzop to prosty i szybki sposób na danie książkom drugiego życia.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner