Videograf S.A. to wydawnictwa kontynuujące projekt wydawnictwa Videograf I, którego działalność w branży rozpoczęła się w 1990 roku. Celem oficyny wydawniczej Videograf jest to, by jej pozycje książkowe znajdowały się w asortymencie największych hurtowni w Polsce. Dzięki temu pozycje wydawnicze oficyny można nabyć zarówno w księgarniach stacjonarnych, księgarniach internetowych, jak i w klubach wysyłkowych. Co ważne, wydawnictwo Videograf S.A. każdego roku wypuszcza na rynek prawie pięćdziesiąt nowych tytułów, dlatego warto śledzić zapowiedzi oficyny.

Oferta wydawnictwa Videograf

Oferta wydawnicza Videograf to przede wszystkim książki z kategorii literatury obyczajowej. Dlatego też czytelnicy znajdą w asortymencie miedzy innymi książki serii „Zemsta i przebaczenie” autorstwa Joanny Jax. Poza literaturą obyczajową, w ofercie oficyny wydawniczej Videografu znajduje się również literatura grozy. Wśród pozycji godnych polecenia znajdują się książki autorstwa między innymi Stefana Darda. Wśród pozycji jego autorstwa można się natknąć chociażby na książkę „Jedyna krew” opowiadającą o Wieńczysławie Pskicie, który zmaga się z traumatycznymi przeżyciami. W momencie kiedy bohater czuje się bezpieczny, demony przeszłości powracają stając się przyczyną napięć i niepewności.
Warto jednak wskazać, że częścią wydawnictwa Videograf S.A. jest Videograf II. Dzięki temu, oferta literatury jest szeroka. Videograf II to oficyna, która od wielu lat zajmuje się wydawaniem pozycji z zakresu literatury popularnonaukowej, jak i literatury pięknej. Co ciekawe, oficyna Videograf II nie przywiązuje się jednak jedynie do jednego czy dwóch gatunków literackich, dlatego też w ofercie wydawnictwa znajdują się również albumy tematyczne, rozmówki czy poradniki. Videograf zajmuje również ważną rolę w kategorii literatury beletrystycznej, naukowej i historycznej. W ofercie oficyny wydawniczej Videograf znajdują się także światowe bestsellery, wśród nich serie o wampirach, ale też biografie znanych ludzi. Bogata oferta literatury zainteresuje zarówno młodszych i starszych czytelników o różnorodnych zainteresowaniach.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner