Wydawnictwo Vesper to polska oficyna wydawnicza, która powstała w 2005 roku w Poznaniu. Twórcą oficyny wydawniczej jest Włodzimierz Wieczorek, posiadający również znane wydawnictwo muzyczne In Rock. Warto wskazać, że nakładem oficyny wydawniczej Vesper okazało się już ponad kilkaset tytułów. Publikowane książki tej marki charakteryzują się ciekawą oprawą graficzną, wysokiej jakości przykładem, a także wysoką jakością wydawanych pozycji. To, co wyróżnia oficynę wydawniczą to również nieschematyczne podejście, a także współpraca z najlepszymi autorami, tłumaczami, redaktorami oraz grafikami. Wszystkie te aspekty złożyły się na to, że oficyna wydawnicza, pomimo krótkiego istnienia na rynku, ma ugruntowaną i znaczącą na nim pozycję.

Oferta wydawnicza wydawnictwa Vesper

Oficyna wydawnicza specjalizuje się w beletrystyce, biografiach, poradnikach, książka z gatunku klasyki, ale również książkach dla dzieci. Warto jednak wskazać, że wydawnictwo największy nacisk kładzie na książki historyczne, ze szczególnym uwzględnieniem historii wojskowości oraz militarnych. Co ważne, publikacje te zostały bardzo dobrze przyjęte przez grupy rekonstrukcyjne. Wśród jednych z najlepszych książek wymienić należy  "Pojazdy wojska polskiego 1914-1939” czy „Wojna pancerna na froncie wschodnim 1943-1945”. Ponadto w ofercie wydawniczej oficyny znajduje się również literatura piękna, a wśród niej wiele interesujących tytułów, takich jak: „O czym szumią wierzby” czy „Tajemniczy ogród”. Każdego roku pod szyldem oficyny wydawniczej Vesper pokazuje się kilka nowych tytułów zarówno polskich, jak i zagranicznych autorów. Dlatego też warto na bieżąco śledzić zapowiedzi oraz nowości, by być na bieżąco z propozycjami wydawniczymi oficyny.

Nowością wydawniczą oficyny są kolorowanki antystresowe, które spotkały się z uznaniem nie tylko przez czytelników, ale również specjalistów. Bogata oferta wydawnicza sprawia, że w propozycjach wydawnictwa Vesper każdy czytelnik może znaleźć odpowiednią pozycję dla siebie.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner