Oficyna wydawnicza Studio EMKA istnieje na polskim rynku już od ponad dwudziestu lat. Celem działalności wydawniczej jest pomoc ludziom w spełnianiu ich marzeń, a także w rozwiązywaniu problemów. Pozycje wydawane przez wydawnictwo Studio EMKA stanowią źródło profesjonalnej i sprawdzonej wiedzy. Głównym założeniem działalności oficyny wydawniczej jest udostępnianie czytelnikom literatury, która w sposób bezpośredni wiązałaby się z ich życiem, będąc jednocześnie swoistego rodzaju drogowskazem i przewodnikiem w trudnych sytuacjach. Wydawnictwu Studio EMKA przypisuje się ogromne zasługi dla popularyzacji wiedzy ekonomicznej. Działalność ta przełożyła się bezpośrednio na uzyskanie przez oficynę wyróżnienia przyznawanego przez kapitułę konkursu Economicys za książki takie jak „Droga ważniejsza niż cel”, „Gra o jutro” oraz „Biznes po prostu”, które uznane zostały jako najlepsze tytuły szerzące wiedzę ekonomiczną na polskim rynku. Co ważne, czytelnicy mogą zapoznać się z interesującymi pozycjami zarówno w wersji papierowej, jak i w postaci audiobooków.

Oferta wydawnicza oficyny Studio EMKA

Głównym podmiotem działalności wydawniczej Studia EMKA jest literatura motywacyjna i biznesowa. Dlatego też wydawnictwo posiada naprawdę imponujący wybór książek z zakresu tej tematyki. Pod szyldem oficyny wydawniczej swoje pozycje wydali autorzy, będący autorytetami tego gatunku literackiego. Studio EMKA wydało bowiem książki między innymi takich autorów jak Vincent Peale, Frank Bettg czy Dale Carnegie. Czytelnicy dzięki wydawnictwu Studio EMKA mogą zapoznać się z takimi tytułami literackimi jak „Jak przestać się martwić i zacząć żyć” i „Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi” autorstwa Dale’go Carnegie, czy chociażby „Obudź w sobie olbrzyma” autorstwa Anthony’ego Robbins’a które w zawrotnym tempie stały się bestsellerami. W katalogu opublikowanych pozycji coś dla siebie znajdzie zarówno młodzież, jak i starsi czytelnicy, którzy potrzebują wsparcia motywacyjnego. Co więcej, w zasobach wydawniczych Studia EMKA  znajduje się również pozycje z zakresu literatury pięknej polskiej – tomy prozy, poezji oraz eseje.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner