Wydawnictwo: Studio Astropsychologii - wszystkie książki

Wydawnictwo Studio Astropsychologii powstało w 1992 roku i od tego czasu systematycznie budowało swoją pozycję na rynku wydawniczym. Obecnie jest to jedno z najdynamiczniej rozwijających się wydawnictw ezoterycznych w kraju. W ofercie  Studia Astropsychologii znajdziemy ponad 1200 tytułów z zakresu parapsychologii, ezoteryki, medycyny naturalnej, psychologii oraz rozwoju duchowego. Co ważne, wydawnictwo stawia głównie na polskich autorów, choć też wydaje światowe bestsellery. Wydawnictwo Studio Astropsychologii znajduje się na liście 100 największych polskich wydawnictw. Ranking prowadzony jest corocznie przez Rzeczpospolitą.

Celem wydawnictwa jest wniesienie do życia każdego człowiek wartości, bez których nie byłoby ono takie „radosne, doskonałe i szczęśliwe”. Oficyna stawia na książki wartościowe pod względem merytorycznym oraz w doskonałej szacie edytorskiej. Publikacje dostępne są w księgarniach na terenie całego kraju oraz księgarniach internetowych. Choć asortyment wydawnictwa Studio Astropsychologii stanowią głównie książki, to upolować można także ciekawe talie kart - anielskich, runicznych, czy Tarota.

Wydawnictwo Studio Astropsychologii w ofercie SkupSzop

Szukasz książek o tematyce ezoterycznej lub astropychologicznej? Pozycje w atrakcyjnych cenach od wydawnictwa Studio Astropsychologii znajdziesz w ofercie SkupSzop. Stawiamy na różnorodność, dlatego nasz asortyment obejmuje literaturę o zróżnicowanej tematyce. Każdy znajdzie coś dla siebie na naszych wirtualnych półkach. Dlaczego warto postawić na książki od SkupSzop? Przede wszystkim stawiamy na jakość, różnorodność i ekonomiczność. Dajemy książkom drugie życie, a drugi obieg sprawia, że dostępne u nas tytuły są w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Znajdź idealną lekturę już dziś!

Co więcej, SkupSzop to nie tylko miejsce, gdzie znajdziesz ponad 8000 różnych tytułów, ale także możesz odsprzedać już niechciane książki. Zajmujemy się skupem używanych książek o różnej tematyce. Jak sprzedać książkę w SkupSzop? To proste - wystarczy, że wpiszesz w lupkę kod ISBN. Zobacz, czy mamy zapotrzebowanie akurat na ten tytuł. Automatycznie także wyceniamy daną pozycję. Następnie zamów kuriera lub nadaj książki pocztą. Co ważne, koszty wysyłki pokrywane są przez nas. Teraz tylko poczekaj na swoje pieniądze. Sprzedaż książek do SkupSzop to prosty i szybki sposób na odgracanie swojej biblioteczki. Ponadto dzięki temu rozwiązaniu możesz zyskać pieniądze na nowe lektury.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner