Smak Słowa to oficyna wydawnicza, która powstała w 2007 roku w nadmorskim mieście, jakim jest Sopot. Od początku swojej działalności wydawnictwo przyjęło sobie ambitne cele, które wytrwale realizuje. Oficynie wydawniczej zależy, by publikowane pod szyldem wydawnictwa książki posiadały dużą wartość merytoryczną. Nad realizacją górnolotnych celów i ambitnych zamierzeń dba wieloosobowy sztab zaufanych pracowników, który w najmniejszym szczególe dopracowuje każdy etap wydawniczy. Oficyna ogromną uwagę przykłada nie tylko do zawartości merytorycznej swoich publikacji, ale również o ich szatę graficzną. Dzięki dbałości o każdy szczegół, czytelnik ma nie tylko przyjemność z czytania pozycji wydanych przez oficynę wydawniczą Smak Słowa, ale czerpie również radość z ich wizualnego aspektu. Mottem oficyny wydawniczej Smak Słowa od początku działalności jest „książki z wyższej półki”. Wszystkie te działania oraz szeroka oferta wydawnicza sprawiły, że oficyna Smak Słowa zyskała rzeszę zaufanych czytelników.

Oferta wydawnicza oficyny Smak Słowa

Oficyna wydawnicza Smak Słowa posiada bogatą ofertę literacką. Smak Słowa wydaje literaturę piękną polską i obcą, ale nie tylko. W asortymencie wydawnictwa znajdują się również książki naukowe oraz popularnonaukowe z psychologii i nauk społecznych. Wydawnictwo w zakresie literatury interesuje się przede wszystkim autorami z kręgu języka arabskiego – głównie klasyką arabskiej powieści, nie zapominając jednocześnie o innych, współczesnych autorach z tego kręgu kulturowego o najciekawszych dokonaniach. Zainteresowanie i fascynacja Norwegią wydawnictwa widoczna jest również w publikacjach. Dlatego też w ofercie oficyny znajduje się wiele pozycji literackich norweskich autorów. W kręgu zainteresowań oficyny znajduje się także tematyka psychologiczna, dlatego też oficyna wyszukuje najciekawsze i najaktualniejsze dzieła światowych tytanów psychologii. Dzięki temu w asortymencie znajdują się publikacje autorstwa najważniejszych współczesnych badaczy – zarówno polskich, jak i zagranicznych. Czytelnicy, którzy chcą na bieżąco z nowościami wydawniczymi, powinni śledzić zapowiedzi oficyny.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner