Oficyna wydawnicza Septem należy do Grupy Helion. Poza oficyną Septem w skład grupy wchodzą także Onepress, Sensum, Edition, Dla Bystrzaków, Bezdroża, Michelin, a także Ebookpoint. Każda z oficyn specjalizuje się w innej dziedzinie, dzięki czemu każdy czytelnik ma możliwość znalezienia książek i publikacji z zakresu swoich zainteresowań. W ramach grupy Helion, marka Septem zajmuje się literaturą poradnikową.

Oferta wydawnicza oficyny Septem

Wydawnictw Septem funkcjonujące w ramach Grupy Helion specjalizuje się w literaturze poradnikowej. Oficyna Septem to marka, która skierowana jest na rynek massmarketowy. Oferowana literatura poradnikowa skierowana jest do wszystkich czytelników – począwszy od pasjonatów, którzy odczuwają nieustanny głód wiedzy, przez hobbystów chcących poszerzyć horyzonty czytelnicze, po wszystkich poszukujących w literaturze dobrej rady oraz interesującej, wciągającej rozrywki.
Oficyna wydawnicza Septem podejmuje szeroką tematykę, która związana jest ze zdrowiem, rozwojem osobistym, dobrym samopoczuciem, a także ciekawym spędzaniem wolnego czasu. Przez lata działalności oficyna Septum wydała wiele serii czytelniczych. Warto wskazać, że w 2007 roku do dwóch cieszących się ogromną popularnością i uznaniem czytelników serii zatytułowanych „Poradniki bez kantów”, a także „Lekarz Rodzinny” dołączyła równie popularna na całym świecie, lekka, ale przy tym niezwykle poruszająca seria „Dla Bystrzaków”.
Czytelnicy zainteresowani publikacjami oficyny Septem powinni na bieżąco śledzić zapowiedzi i nowości wydawnicze, by żadna publikacja nie umknęła uwadze. Wśród godnych polecenia pozycji literackich wydanych przez oficynę Septem wymienić należy „Psychologia dla bystrzaków”, „Buddyzm dla bystrzaków”, „Weganizm na start. Przewodnik po diecie”, „Twój dzień, Twoje życie. Holistyczna filozofia”, „Trening umysłu dla bystrzaków”, czy chociażby „Weganizm na start. Przewodnik po diecie”. Każda z propozycji wydawanych przez oficynę wydawana jest w formie poradnika.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2023!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner
Partner