Wydawnictwo: SBM - wszystkie książki

Wydawnictwo SBM powstało w 2004 roku. Od tamtej pory stale się rozwija i wydaje nowe publikacje. Wydawnictwo stawia na różnorodność, skupiając się przy tym na treściach dopasowanych do potrzeb czytelników i wyzwaniach współczesnej edukacji. Co wyróżnia książki wydawnictwa SBM? Przede wszystkim nowoczesna forma edytorska, ponadto dopracowane teksty i wysokiej jakości projekty graficzne oraz ilustracyjne. W ofercie oficyny znajdziemy książki zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Albumy, poradniki, przewodniki turystyczne, książki kulinarne, zbiory bajek - taki zakres obejmuje oferta wydawnictwa SBM. Co więcej, oficyna publikuje również książki ułatwiające czytanie oraz kieruje swoją ofertę do najmłodszych odbiorców. Wśród publikacji znajdziemy także ekskluzywne wydania klasyki polskiej i światowej literatury, literaturę faktu oraz autorskie zbiory najciekawszych opowiadań. 

SBM Renata Gmitrzak od kilku lat zajmuje się również rozwijaniem katalogu lektur szkolnych wraz z ich opracowaniami (zarówno dla szkół podstawowych, jak i licealnych). W ofercie znajdziemy pomoce edukacyjne, takie jak atlasy przedmiotowe, repetytoria oraz zbiory zadań przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty i matury.  Ponad 90 proc. oferty wydawnictwa jest przygotowana przez własny zespół redakcyjny we współpracy z polskimi autorami, grafikami i ilustratorami. Wydawnictwo drukuje w polskich drukarniach, zgodnie ze strategią produkowania książek w Polsce, oraz unika zakupu gotowych licencji i przedruków. Jeśli więc szukasz wysokiej jakości książek edukacyjnych, to wydawnictwo SBM Renata Gmitrzak jest idealną propozycją. 

Wydawnictwo SBM w ofercie SkupSzop - postaw na jakość w niższych cenach 

Zakup nowych lektur może być obciążający dla portfela. Jak zmniejszyć koszty? Postaw na książki z drugiego obiegu. W SkupSzop zajmujemy się zarówno sprzedażą, jak i skupem książek używanych. Dzięki temu rozwiązaniu książki zyskują drugie życie, a Ty możesz zaoszczędzić. Co ważne, wiele pozycji dostępnych na naszych wirtualnych półkach to nadwyżki produkcyjne, które sprowadzamy bezpośrednio od wydawnictw. Takie książki są w stanie nienaruszonym. Ponadto cały towar, który do nas przychodzi, dokładnie przeglądamy i oceniamy. Dzięki temu nie kupujesz kota w worku, a wiele tytułów nadaje się nawet na prezent. 

W SkupSzop możesz nie tylko zaopatrzyć się w lekturę, ale także pozbyć się już niechcianych pozycji. To prosty i szybki sposób na zrobienie miejsca na nowe książki wydawnictwa SBM, a także zyskanie na nich dodatkowych środków.

Opinie naszych klientów

opinia

Bardzo szybko otrzymałam zamawiany towar. Książki zgodne z opisem, bez śladów użytkowania. Jestem bardzo zadowolona z zakupu :)

opinia

joanna_st

ZOBACZ WSZYSTKIE

Blog Skupszop

Artykuły, które mogą Cię zainspirować. Aktualne rabaty i zniżki

blog

Nagrodzono Złotą Pieczęcią Uznania eKomi 2024!

nagroda ekomi

Newsletter

opineo
OK

Zniżki i rabaty

OK

Nowości i promocje

OK

Powiadomienia

NAPISALI O NAS:

Partner
Partner
Partner
Partner